Wpis z mikrobloga

Kto nie pojechał na wakacje i siedzi na Mirko? A może właśnie jesteś na wakacjach ale nie możesz się rozstać że swoim ulubionym portalem ze śmiesznymi obrazkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, czy siak warto zostawić plusa, gdyż dwie osoby otrzymają kod rabatowy na #hempshot BLUEBERRY za symboliczną złotówkę!

Czym jest Hempshot?
To suplement diety na bazie wysokiej jakości olejku konopnego, który skutecznie zrelaksuje Twoje ciało i umysł!

Po ogromnym zainteresowaniu naszym ostatnim preorderem, Blueberry na stałe zagościł w naszej ofercie zarówno w sklepie internetowym jak i allegro gdzie dostaniecie wasze ulubione shoty w ciekawych zestawach!

Zapraszam serdecznie :)

#palexpres #rozdajo #wykopjointclub #narkotykizawszespoko #konopie #cbd #marihuana
Pobierz Palexpres - Kto nie pojechał na wakacje i siedzi na Mirko? A może właśnie jesteś na w...
źródło: comment_1657615954W7AfE8saaSEfOIFDO07H5H.jpg
  • 34
@withoutSmallGarden: hehe, przypomniałeś mi śmieszną sytuację:D w zasadzie odwrotną. Skusiłem się wtedy. Mirek. ( nie pamiętam niestety który ) dostał shota i miał zapłacić jak będzie ok. Zrobił wpis z pozytywną recenzją, przyznał rację na PW i nie zapłacił xD Także nie wiem, czy ufać. Bo jeszcze dla 70 złotych w kieszeni mi będziesz oczerniał produkty xD

Ps. Mirek z przeszłości. Nie gniewam się. Jak jesteś odważny , to potwierdź sytuację