Wpis z mikrobloga

Mireczki, mam problem po aktualizacji do wordpress 6.0
Mam stronę, gdzie jej całym urokiem są kwadraty postów na głównej stronie na wzór instagrama.. Dotychczas wyświetlało się tyle postów ile miałem i o to chodziło - klient widział masę zleceń, które obsłużyliśmy, a teraz wyświetla się raptem 12..
Kiedyś udało mi się dokopać w kodzie szablonu, który po aktualizacji wyświetlał 12 i wróciłem do wyświetlania wszystkich... Jednak tym razem zmienił się kod w samych plikach wordpressa, powrócenie do 5.9 nie pomogło.. Przekopałem już wszystkie kody, pliki typu header i kompletnie nie widzę, gdzie jest to zaimplementowane.
strona to www.studiotrawers.eu
#wordpress #www
  • 9
@koloras90
nie wiem czy to pomoże, bo wszystko zależy od tego w jaki sposób są tam zaciągane te wpisy, ale spróbuj wejsć w adminkę w "settings -> reading", tam znajdź "Blog pages show at most" i ustaw na np. 1000.
@clrshck: dzięki Miras za zaintersowanie, ale zmieniłem to już wcześniej, niestety nie działa..
Wordpress podzlił mi te wpisy na strony, dodał guzik na dole.. najlepsze jest to że da się przejsc na stronę 2, ale na 3 już nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@clrshck: @laza: @CygaroZwasem: @sprzedafcaMakaronu:
Mirasy dopiero znalazłem chwilę posiedzieć nad tym problemem bo nadal mnie irytuje.
Macie rację!! a konkretnie @sprzedafcaMakaronu:
Szablon za to odpowiadał, chociaż nie wiem czemu nastąpiła zmiana gdyż go nie aktualizowałem.
Dokładnie fragment kodu w loop-blog.php
php
$blogquery = new WPQuery(
array(
'cat' = getthememod( 'blockliteblogcategory', '0' ),
'paged' => $paged,
'ignore
stickyposts' => true,
@koloras90

do parametrów dodaj 'nopaging' => true w miejsce gdzie masz 'paged' => $paged, tzn zastąp tę linijkę, wtedy też nie jestem pewny czy będzie potrzebny parametr "postsperpage", a jeśli tak to lepiej ustawić go na -1.