Wpis z mikrobloga

@HAL__9000: Skąd wiesz, że nie ma wieloświata? Jest to normalna hipoteza naukowa, jedna z wielu. Skąd wiesz, że śmierć cieplna i kolaps wszechświata (wieczne zimno) teoria naukowa, jest tą jedyną i poprawną? Odnośnie pierwszego jest to normalnie rozważana opcja przez naukowców, którzy są co najmniej tak samo racjonalni jak Ty. Niekoniecznie ja.
@HAL__9000: Serio uważasz, że tylko niszczenie życia jest rozwiązaniem? Co robisz w swoim życiu poza internetem, zeby zmniejszać skutki zła? Odwiedzasz domy starców, hospicja, przekazujesz datki na chore dzieci, zwierzęta, schroniska? Pomagasz w wolontariacie, rozmawiasz twarzą w twarz z bliskimi, dziećmi, pocieszasz ich? Czy tylko blokujesz i wychodzisz jak ktoś ma inne zdanie od Ciebie? Co robisz w zakresie bycia ludzkim i efilistą w swoim małym przysłowiowym "podwórku".
@HAL__9000: @Manumortis Moja babcia podupada na zdrowiu. Od przeszło dwóch tygodni nie może na nogi, nie idzie sama do łazienki, trzeba ją przewijać, nie chce jeść, od dwóch dni nawet nie chce pić już. Ma cukrzycę, miażdzycę, nadwagę, nadciśnienie, demencję, Alzheimera, odleżyny, Perkinsona itp. Czy to znaczy, że już wkrótce stracę moją ukochaną, jedyną i ostatnią babcię. Tak szczerze nie jestem na to gotowy psychicznie koledzy. Boję się. Ma 93 lata.