Wpis z mikrobloga

https://www.macrotrends.net/countries/ESP/spain/fertility-rate

https://www.macrotrends.net/countries/ITA/italy/fertility-rate


@smutnebartosze: Ziomek przecież w tych linkach co podałeś Polska jest wyżej w fertility rate niż Hiszpania i Włochy. Także w Polsce jest tak dobrze czy w Hiszpanii tak źle bo już nie wiem.

Inflacja w tych dwóch krajach trzyma się w granicach od 8-10%, ale w ciągu roku urosła o 6-7%, nie o 11


@smutnebartosze: nikt nie mówi o rekordowych wzrostach tylko o najwyższej inflacji od 25 lat
  • Odpowiedz
Pasują tylko pokazują że współczynnik ubóstwa spada xD


@Deska_o0: Ziomek jak mi wyjaśnisz jak 27% w 2021 jest spadkiem z 20% w 2020 to nie wiem dam ci plusy do każdego wpisu w tym temacie.

: nie na mnie spoczywa ciężar dowodu, póki co pokazałeś swoja znajomość matematyki i że uważasz 3/5 za 90% do tego kłamiesz a propos Litwy i masz tylko 2 przykłady z 5 państw czyli na moje
  • Odpowiedz
Rzuciłem w ciemno 90% i dla pierwszych 5 państw które sprawdzałem nie zgadza się 1 z 5 zagadnień. Oczywiście mógłbym zostawić tylko te 3 które mi pasują


@Peeleejin: kolejny pokaz pisowskiej matematyki 5-1=3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Że ci nie jest wstyd
  • Odpowiedz
@Peeleejin: Ty, ale widzisz co wcześniej napisałeś? Wspominasz, że w tych krajach jest najniższy wskaźnik urodzeń od lat, nie wyższy lub niższy niż w Polsce. Wskaźnik w tych krajach nie jest najniższy w historii i tego to dotyczy.

Co do wzrostów inflacji to naprawdę uważasz, że taki skok w ciągu roku jest czymś zupełnie normalnym? Coś mi mówi, że jednak nie bardzo. Tym bardziej, że obydwaj dobrze wiemy, że w sektorach
  • Odpowiedz
Ty, ale widzisz co wcześniej napisałeś? Wspominasz, że w tych krajach jest najniższy wskaźnik urodzeń od lat, nie wyższy lub niższy niż w Polsce.


@smutnebartosze: według tej strony w Polsce też nie jest najniższy bo masz wzrost rok do roku od 4 lat fertility rate... tylko że to jakieś ułamki procent jak w przypadku Hiszpanii a Włochy są na ciągłym minusie.

Co do wzrostów inflacji to naprawdę uważasz, że taki skok
  • Odpowiedz
Mógłbym zostawić te 3 kraje które mi pasują,


@Peeleejin: 3/30 to 90% jak w mordę strzelił, ale nie mogłeś ich zostawić ponieważ ani Hiszpania ani Włochy nie mają rekordowego zadłużenia, przecież to kłamstwo też zostało obnażone xD

skok z 20% na 27% to spadek ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@Peeleejin: tylko dla kogoś tak ograniczonego jak ty, spadek jest względem 29% w 2011
  • Odpowiedz
wg niej polska też nie ma rekordowego zadłużenia


@Peeleejin: gówno mnie obchodzi stronka która pomija większość wydatków nieudaczników których bronisz, mnie obchodzą fakty a te są takie:
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/makroekonomia/polski-dlug-publiczny-poza-budzetem-rosnie-jak-na-drozdzach/k3r48z2
oraz takie że zostałeś przyłapany na kłamstwie o 40 innych takich państwach a wyłożyłeś się próbując wskazać pięć co nie przeszkadza ci brnąć dalej w te brednie
  • Odpowiedz
@Peeleejin: gówno mnie obchodzi stronka która pomija większość wydatków nieudaczników których bronisz, mnie obchodzą fakty a te są takie:

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/makroekonomia/polski-dlug-publiczny-poza-budzetem-rosnie-jak-na-drozdzach/k3r48z2

oraz takie że zostałeś przyłapany na kłamstwie o 40 innych takich państwach a wyłożyłeś się próbując wskazać pięć co nie przeszkadza ci brnąć dalej w te brednie


@Deska_o0: Przecież w linku który podałeś wyraźnie widać że Hiszpania i Włochy są jeszcze bardziej w dupie niż Polska

Polski wskaźnik długu publicznego
  • Odpowiedz
Przecież w linku który podałeś wyraźnie widać że Hiszpania i Włochy są jeszcze bardziej w dupie niż Polska


@Peeleejin: odbiegasz od tematu czyli ponad czterdziestu państw w europie w takiej sytuacji, wszystko co nie jest na ten temat pomijam ponieważ nie chce mi się czytać twoich urojeń nie na temat

Po czym wrzucasz zadłużenie pozabudżetowe w którym Hiszpania i Włochy wyglądają jeszcze gorzej.


@Peeleejin: ok, znaj dobroć pana i zaliczam
  • Odpowiedz
ok, znaj dobroć pana i zaliczam te dwa kraje, czekam na 38 kolejnych


@Deska_o0: Anglia i Walia spełnia warunki

Ale masz racje że nie będzie 90% będzie z 50% spełniających wszystkie warunki i 90% nie spełniających jednego z 5 wymienionych
  • Odpowiedz