Wpis z mikrobloga

Jeśli się nie wyprzedaliście do tej pory z całego krypto to przed Wami ostatnia Szansa!!!

Drożej już NIGDY nie będzie!

Sprzedajemy teraz i ładujemy bagi jak cyfrowy piniondz znowu będzie po 100$.

Jeśli uważasz, że posiadasz co najmniej trzy-cyfrowe IQ to traktuj to jako poradę inwestycyjną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #bitcoin #inwestycje
  • 7
@Lecislav Tej nocy objawił mi się w nocy sam Satoshi. Byliśmy na lawce na Giewącie pod krzyżem. Powiedział mi że w najbliższym czasie objawi mi się 3 duchy zwiastujące spadki na Bitcoinie. Mam po ich objawieniu zaraz po przebudzeniu ustawić ryzykowne pozycje short, które nie powinny się wypełnić. Po trzecim duchem objawi mi się anioł i wyniesie bitka do Marksa (chyba się przejęzyczył i chodziło o Marsa). Po tym wszedł na krzyż
@mccloud: Tacy czekają na 1 mln $ () i nawet wtedy nie sprzedają tylko chwalą się jakimi hodlerami to nie są i następnie umierają w biedzie bo oczywiście nic nie sprzedają po drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mccloud: Realizować zyski z cyfrowego piniondza?! Orzydlistwo i świetokractwo! nie po to Sathosi (świeć Panie nad jego duszą) się tak poświęcał! Siedział po nocach i #!$%@?ł linijki kodu, pisał te #!$%@? whitepapery których nikt nie czyta, udzielał się na forach, ustawiał komputer na noc by kopał te zera i jedynki, żeby teraz ludzie zamieniali bitowe pinionżki na fiaty..