Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, mam w #pracbaza opcję (a nawet prośbę) przejścia na inne stanowisko. Przejście poziome do działu obok na tym samym levelu, ale odpowiedzialność większa, kontakt z klientem, itp. Kieras zapytał ile chcę i rzuciłem z dupy kwotę, która po podliczeniu wyszła mi 16% większa niż obecnie. Jak taktownie powiedzieć, że przemyślałem i chciałbym jednak 25% więcej? xD A, no i na obecnym stanowisku lvl wyżej (senior) zarobki to 30-45% moich obecnych. Moje oczekiwania mają iść niby do dyrektora na weryfikację. Branża nie IT, więc niestety nie mogę rzucać kwotami +50%.
#korposwiat
  • 11
@MannaR "trochę się pospieszyłem z ta kwota. Przemyślana i omówiłem to w domu i jeśli mialbym przejść to nie za mniej niż X" najwyżej powiedział "a ok to Nie"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou: w poprzedniej pracy miałem kontakt z klientem na porządku dziennym i nie narzekałem, branża automotive, więc często z ogarniętymi ludźmi współpracujesz, a nawet jeśli nie to mam na gorszych sposoby ¯\_(ツ)_/¯
@MannaR musisz brać pod uwagę zawsze dwa aspekty: 1. Jak bardzo zależy Ci na tej zmianie i jaki może mieć wpływ na karierę 2. Najgorsze co można usłyszeć to "nie" a to w sumie żadne ryzyko :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczer: niestety machina poszła w ruch, team leader mówi, że przy takich transferach i tak jest trudno o podwyżkę, ale będzie pchał to 16%, a później wrzuci mnie na seniora. Ha tfu korpo (°°
@MannaR argumenty masz: zwiększony zakres obowiązków, zwiększona odpowiedzialność, kontakt z klientem. Możesz zawsze zerknąć jaka jest średnia płaca wg pracuj.pl na takim stanowisku