Wpis z mikrobloga

Bez większego researchu zamówilem w ciemno parę odlewek z odlewkiperfum.pl i czy może mi powiedzieć czy oni walą w #!$%@? czy po prostu faktycznie takie zapachy jak Chanel Allure Homme Blanche EDP i Yves Saint Laurent La Nuit de l'Homme Electric bleu mają takie tragiczne parametry? Zapachy jak dla mnie spoko, ale mam wrażenie że trzyma się na mnie słabiej niż nie wiem la rive z biedronki XD Prawie 1,5ml chanel i po paru godzinach ledwie wyczuwalny

#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
@d00v Próbowałem tylko Chanela i potwierdzam że na mnie też bardzo słabo się trzymał, wśród Mirków zdania są podobne z tego co pamiętam
  • Odpowiedz
A to szkoda bo przynajmniej liczyłem że sobie kupie allure homme blanche na gorące dni, ale tak to widzę że totalnie nie warto.
  • Odpowiedz
@d00v: Bleu Electrique ma obecnie tragiczne parametry, od początku bliskoskórny i po czterech godzinach mówi adieu. Sprawdź sobie tego przyjemniaczka w Rossmannie - podobne klimaty, lepsza trwałość i o dziwo nie czuć glinianego dzbana (wbrew nazwie zapachu tytoniu w nim nie uświadczysz).
  • Odpowiedz
@d00v: Bleu Electrique w miarę na mnie trzyma, nie ma szału ale daje radę te 5-6h. Edition Blanche natomiast próbowałem tylko z sephory czy tam douglasa i wyparował mega szybko, szkoda kasy na niego. Zamiast Edition Blanche lepiej odłożyć i zaopatrzyć się w xerjoff renaissance.
  • Odpowiedz