Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak na studiach poszedłem na balet z najnormalniej wyglądającymi 3 chłopakami (polibuda mehh). No i #!$%@?, siedzimy sobie przy stoliku, tańczy na parkiecie taka siksa, sama, widać, że kręci dupą, żeby kogoś wyrwać, jednego, drugiego odprawiła z kwitkiem i cały czas sama się tam wije i kusi.

Ci moi chłopcy zastanawiają się jak do niej podejść, kombinują, #!$%@?ą, plany jak przejęcia władzy nad światem, jaki tekst, czy podejść z drinkiem czy bez, czy zawołać ją do naszego stolika.

Ja odpaliłem sobie notatnik w telefonie i napisałem "napisz mi tu swój numer".

Podszedłem do niej, uśmiechnąłem się, bez słowa podałem telefon.

Wpisała swój numer.

Chłopcy zbierali szczęki z podłogi xD

Nawet nigdy do niej nie zadzwoniłem xD. #!$%@? go wie, czy nie fejkowy, ale wspominali przez następny rok jak #!$%@?łem numer xD Takim to niewiele potrzeba.

#blackpill #zwiazki #seks #balet #studia #podrywajzwykopem #podryw
  • 15
spędza codziennie czas na portalu wykop.pl zamiast korzystać ze swojego fantastycznego życia pełnego przygód i wrażeń.


@drylu09: pracuję na HO i robię to podczas pracy, co innego mam robić? Skakać ze spadochronem jak się buildy robią? xD
@sikalafou: ja zawsze „wygrywałem zakłady” czy podejdziesz do tej i tamtej laski. I zawsze podchodziłem i mówiłem: „widzisz tą grupę uślinionych chłopaków? Mają autyzm, jestem ich opiekunem” zawsze miały z nich bekę i dawały się zaprosić na drinka, kawę, ruchańsko ( ͡º ͜ʖ͡º)