Wpis z mikrobloga

@tomasz-jarmoc: nikt tego nie powie. Jednak miejsc jest mało na całkiem dobrej uczelni, a kierunek wydaje się konkretny. Raczej nie aplikują osoby, które rekrutują zastanawiając się na zasadzie "Inżynieria danych czy Kosmetologia?"
@dyskutek2: Raczej też już nadzieję straciłem, chyba zostane na PB i poprawię maturę(rozszerzenie z matmy skopane przez problemy psychiczne ( ͡° ʖ̯ ͡°), na infę się pozbierałem). Chyba że AGH i informatyka techniczna, na którą niby się dostałem, ale to było takie na zapas niż rzeczywisty kierunek. Więc nie wiem w sumie, wysłać dokumenty wyślę, ale nie robię sobie nadziei.
rozszerzenie z matmy skopane przez problemy psychiczne ( ͡° ʖ̯ ͡°), na infę się pozbierałem


@tomasz-jarmoc: jak się czujesz na siłach to poprawiaj, gdyż lepiej spróbować niż nie. Natomiast myślę, że to nie koniec świata, bo można skończyć inż. na PB, a magisterkę spróbować zrobić na PG.
@dyskutek2: Narazie muszę zebrac motywację by zacząć jakiekolwiek studia ;) Nie myślę aż tak daleko w przód, bo nigdy mi to nie wychodziło. Narazie muszę zebrać do kupy psychę i do października jakoś nabrać chęci na to wszystko, bo na ten moment najchętniej to chyba bym rzucił wszystko i wyjechał w Bieszczady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@7h2k3r8b4d6s1n9z5w0v6t4y8u2i7o1p3q Ogólnie moje życie od wtedy do teraz się w cholerę pozmieniało, w większości na lepsze, z czego bardzo się cieszę. Imo, jeżeli jesteś na podobnym miejscu w rekrutacji co ja to na luzie się dostaniesz. Ja z PG musiałem jeszcze przed październikiem zrezygnować, ale tobie życzę wszystkiego dobrego
@tomasz-jarmoc: mam prawie 200 punktów na to PG więc to grubo ponad próg, miałem studiować w Warszawie tylko mi #!$%@?ło w dzień matury rozszerzonej z matmy i może być ciężko. Tylko nie widzi mi się PG po prostu. Będę pewnie próbował przenosin o ile tam wyląduje. Byłem ciekaw jak sobie poradziłeś :) Fajnie ze Ci się układa.
@7h2k3r8b4d6s1n9z5w0v6t4y8u2i7o1p3q: Próbuj szczęścia na tej Wawce, niekoniecznie polibuda to musi być, uważam że na uniwerku też poziom w miarę trzymają. Obecnie zostałem u siebie(z przymusu, to inna historia, dlatego też nie poszedłem ostatecznie na PG) na padole łez i bólu zwanym Polibudą Białostocką(Informatyka). Jeżeli chcesz posłuchać co tam się dzieje, to na pw napisz