Wpis z mikrobloga

@slabehaslo: Jak tam wlazłem pierwszy raz to bałem się jak jasny #!$%@?. Z resztą słusznie bo od razu mnie coś zeżarło. ¯_(ツ)_/¯

@cooles: @Doow: chyba każdy to przeżył jeśli grał będąc dzieckiem :D pierwsze spotkanie z cieniostworem i opowieści ludzi, aby nie zapuszczać się do lasu samemu działały na wyobraźnie

@slabehaslo: kiedyś to świat był kanciaty..

@bruuh: ale dobrze zaprojektowany i przejrzysty - w sensie nie było
  • Odpowiedz
@slabehaslo: ale bym sobie pograł w jakiś skyrim albo gothic, wyszło coś takiego w ciągu ostatnich paru lat? i nie żadne dark souls itp. bo nie mam cierpliwości do ginięcia cały dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@cooles: @slabehaslo: któregoś razu odważnie uznałem, że idę tam, w razie czego ucieknę. Spotykam ścierwojady, wilki, ubijam wszystko, łatwo idzie, mit lasu prysnął, już się nie boję. No i nagle on - cieniostwór, zaskoczenie, wyskoczył z nienacka, szybka śmierć i od tej pory znowu respekt do lasu. Ostatnio przechodziłem (po Kronikach Myrtany) to bardzo ostrożnie się poruszałem i rozglądałem gdzie ten potwór siedzi żeby mnie znowu nie zaskoczył xD
  • Odpowiedz
  • 35
@slabehaslo pamiętam jak starszy kolega mnie wkręcił żebym w nocy do lasu nie wchodził bo się posram i przez całą grę prawie nie wchodziłem w nocy do lasu tylko wracałem do obozu spać....
  • Odpowiedz
Jak tam wlazłem pierwszy raz to bałem się jak jasny #!$%@?. Z resztą słusznie bo od razu mnie coś zeżarło. ¯_(ツ)_/¯


@cooles: teraz jakbym zobaczyl taki las w grze to bym sie usmial
  • Odpowiedz
@slabehaslo: u mnie najgorzej było jak wiek 6-7 lat a tu trzeba było iść na cmentarzysko orków i to kurde w nocy i jeszcze nawiedzony baal gadał do trupa na sam koniec aaaa
  • Odpowiedz
@bruuh: ostatnio gdzies widzialem cos takiego jak Kingdom Come: Deliverance
ale zbytnio sie w to nie zaglebialem, moze na promocji sobie wezme i sprawdze
  • Odpowiedz
@bruuh Zobacz sobie enderall. Mod do skyrim, który robi praktycznie inna gre. Nowy Świat, nowe questy, rozwój postaci. Nawet linie dlalogowe mają głos. Gruby projekt jak kroniki myrtany.
Maja swoją pozycję na steam, więc nie musisz szukać nie wiadomo gdzie.
  • Odpowiedz