Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 488
Pokój i biurko zdążyłem już trochę "zagracić". Mam kącik TV z mięciutkim szezlongiem i fotelem oraz wreszcie porządny fotel do pracy. Kable ogarnąłem pod blatem, tak że na podłodze nie ma już ani jednego. Pokój ma 33 m2, więc mam tu jeszcze ogromne łóżko. Planuję też taras - z tyłu jest ogród, a za nim las. Dla mnie to przestrzeń marzeń, nigdy nie miałem lepszej i czuję się tu naprawdę dobrze.

#pokazbiurko #pokazpokoj #chwalesie
Jonn - Pokój i biurko zdążyłem już trochę "zagracić". Mam kącik TV z mięciutkim szezl...

źródło: comment_1657953374qMzmNbi3iJD0aEnLOPHBBJ.jpg

Pobierz
  • 90
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jonn: kurła zazdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Po co druga klawiatura pod oknem?
2. Drewniany termometr na blacie ładnie by się komponował na słupku, tylko nie w miejscu gdzie leci ciepłe powietrze z RTV
3. Co w walizce pod biurkiem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jonn: kurła zazdro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Po co druga klawiatura pod oknem?

2. Drewniany termometr na blacie ładnie by się komponował na słupku, tylko nie w miejscu gdzie leci ciepłe powietrze z RTV

3. Co w walizce pod biurkiem?

@linijkana20cm: to Amiga 1200. A pod biurkiem i całym mieszkaniu walają się jeszcze narzędzia różne.
@Jonn: oledzik, kto raz na nim obejrzy jakiś film to już nie wróci do backlightu:) ale głośniczki jednak też bym pod TV dał, ewentualnie dwa dokupić obok tel a te na biurku po prostu obracać żeby robić robiły za surround i do kompa?