Wpis z mikrobloga

Miraski proszę o poradę, moje auto umarło, i planuję kupić auto w okolicach do 50k.
Jednak jest pewien problem, na moim osiedlu jest plaga złodziei katalizatorów, kradną wszystko co się da ( o dziwo mojej KII CEED nie tkneli rok 2008, ale micrę somsiada z 2011 już tak), natomiast chciałbym kupić sobie coś nowszego dlatego tutaj się pojawia pytanie, z jakich aut katalizatory są najmniej pożądane mam na myśli marki aut kraj produkcji(z tego co widzę to japońce nadal na 1szym miejscu). No i wiadomo benzyna czy diesel.
Ewentualnie może ktoś polecić jakieś auta w których katy są tak montowane, że nie da się po prostu podnieść auta i ich wyciąć, bo trzeba rozłożyć przód.
#motoryzacja #samo #katalizator #mechanikasamochodowa
  • 12
Wiesz mi jeden mechanik mówił, że jakieś auto (tylko nie pamiętam jakie) ma katalizator z przodu tak


@mikorys: Sporo samochodów z kolektorem wydechowym od przodu silnika bez turbo tak ma. Seicento tak ma, Hyundai Getz, VW Polo jakieś francuskie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikorys: ale chcesz kupować auto do 50k biorąc pod uwagę głównie niską cenę kata? To już lepiej kup co ci się podoba i samemu wytnij katalizator