Wpis z mikrobloga

Szukam opony 700x32 lub 700x33, powiedzmy tak do 200 PLN za sztukę. #gravel here, choć zdecydowaną większość czasu spędzam na asfaltach.

Nie chcę żadnego panaracera (obecnie mam gravelkingi SS i raczej nie jestem z nich zadowolony), całkiem nieźle jeździło mi się na WTB Riddlerach.

#rower
  • 8
@hieronimgieroslawski: Głównie dlatego, że zdążyłem złapać 3 kapcie gdy na Riddlerach całe zero ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to mimo tego, że przejechałem na nich więcej km niż na GK a i jakoś nagle nie zacząłem jeździć po krzakach.

Do tego ogólnie mam po prostu gorsze odczucia, ciężko mi to jakoś racjonalnie wytłumaczyć.
@user48736353001: ja ostatnio założyłem Continental Contact Speedy 32c. Kurde, opona na asfalcie w ogóle w moim mniemaniu nie odstaje od poprzedniego kapcia 25. Ostatnio złapała mnie ulewa i osobiscie uważam, że bardzo ładnie trzyma się też na mokrej nawierzchni. Co do szutrów to po utwardzonych śmiga aż miło, nie miałem okazji testować na leśnych duktach. Podsumowując jak na oponę za 105zł to dla mnie rewelacja. Piątkiewicz na yt bardzo je również
@user48736353001 mam założone Michelin protek 32, muszę je pompować ponad max gdyż ważę 100kg i często 15kg dodatkowe, na mokrym asfalcie bardzo fajnie trzymają i nie trafiłem jeszcze kapcia choć różnymi ścieżkami jeżdżę czasem nawet po klienci jedynie co się przyczepię to że na ostrych podjazdach na szutrze buksuje