Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie cieszy że pisiory które przez ostatnie 7 lat śmiały się ludziom z podstawową wiedzą ekonomiczną w twarz będą teraz żarli gruz i palili chrustem w swoich domach na podkarpackich wiochach.

Ile to razy słyszałem że hehe jest 500 zł na dziecko, 13 emerytura, dodatek szkolny i gdzie ten upadek gospodarki hehe lewaku? Wystarczy nie kraść jak za peło i dać ludziom te pieniądze. A i oczywiście stare baby lockdowny też popierały.

Teraz zaczyna się kryzys pełną gębą i wielkie zdziwienie że wszystko takie drogie xD Ja sobie jakoś poradzę bo jestem programistą zarabiającym w USD a typowy pisior żyjący z pensji 2k + pinset pluz kredytem pod sam korek będzie miał przewalone. Ale oni i tak nie zrozumieją że to konsekwencja ich wyborów oraz poglądów na świat. Tak samo jak pies nie zrozumie że bicie go jest karą za to że coś przeskrobał.

#inflacja #bekazpisu #bekazprawakow #programista15k #zarobki #kryzys #nieruchomosci #kredythipoteczny #polityka
  • 14
@Viado: moja mama ma 2k emerytury, nie głosowała i nie popiera PiS; ma syna pracującego w IT to jej pomagam jak trzeba i płacę za wakacje; takich osób z emeryturą/rentą 2k jest sporo i nie mają nic wspólnego z PiS i co gorsza nie mają synów programistów wiec jest mi ich zwyczajnie szkoda bo będą żreć gruz razem z pisiorami.
Ty też będziesz miał gorzej i ja też wiec nie rozumiem
@Viado: pisior z kredytem xD

Pisiory to mają kredyt w Provident albo chwilówki od chłopaków z miasta, a nie legalne hipoteki

Pisiory to mają spotkania z mopsem a nie z panią z działu "nieruchomości" w ładnym i pachnącym banku.

A jak zarabiasz w USD to dla nich lepiej, bo będziesz miał więcej kasy i będą mogli ci ukraść więcej fantów. A jeszcze po ryju dadzą, boś zarobas.

Wszyscy jesteśmy zgubieni, przez
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Viado: xd ja znam ekonomię ja wykop. Gościu 500 plus akurat mało rzutuje na kryzys i inflację którą teraz mamy. Co nie znaczy że nie #!$%@? PiSu elo. Ale no jak jest kryzys to państwo POWINNO wydawać pieniądze
@Viado: xd ja znam ekonomię ja wykop. Gościu 500 plus akurat mało rzutuje na kryzys i inflację którą teraz mamy. Co nie znaczy że nie #!$%@? PiSu elo. Ale no jak jest kryzys to państwo POWINNO wydawać pieniądze


@howorang: Ma i nie ma. Znaczy oczywiscie sam wydatek zdrowego panstwa by nie ruszyl, ale zeby pozniej utrzymac to w dobie kryzysu Covidowego i teraz wojskowego trzeba bylo dodrukowac hajsu, bo budzet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gościu 500 plus akurat mało rzutuje na kryzys i inflację którą teraz mamy.


@howorang: ale to ma wpływ na obecny kryzys i inflację. Tyle że nie samo 500+, tylko całość polityki rozdawnictwa PiS. 13, 14, 500+ i wiele innych. Zamiast inwestować np. w modernizację energetyki, rozdawali hajs żeby wygrać wybory. A teraz jedyne co im zostało to porady żeby zbierać chrust i ocieplać domy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Viado:

Najbardziej mnie cieszy że pisiory które przez ostatnie 7 lat śmiały się ludziom z podstawową wiedzą ekonomiczną w twarz będą teraz żarli gruz i palili chrustem w swoich domach na podkarpackich wiochach.


W tej całej obecnej i przyszłej #!$%@? która nas czeka, to jest jedyne co mnie cieszy - bieda elektorat PiSu który najmocniej dostanie po piździe.
@Viado: Strasznie ten Kaczor i Rydzyk narozrabiali na świecie ;) . A tak w ogóle to jak oni z was robią te psy Pawłowa że nie widzicie co się dzieje na świecie tylko toczycie piane z pyska na dźwięk kaczor.