Wpis z mikrobloga

Mój status znalezienia sobie kogoś do tego by móc stworzyć z nim coś większego, by udowodnić sobie że każdy zasługuję na miłość :

-Na badoo kupiłem premium by pokazać się w okolicy nie dało to nic.Na tinderze premium by zobaczyć kto mnie polajkował
-Korzystam z fb lajki i komentuje wszystkim dziewczynom zdjecia by się lepiej wypozycjonować
-Korzystam z gg i piszę do wszystkich dziewczyn z okolicznych miast by zagadać i wykupiłem premium
-Właśnie wracam z klubu i z ulicy Mariackiej by kogoś po prostu poznąć
-Na fb mam bana bo zapraszam losowe osoby by wymyśleć wymówkę że przypadkiem mi się klikło
-Korzystam z 6 obcy.

I wiecie co? I #!$%@?.... Jeśli ktoś mi powie jeszcze o tym mitycznym "szacunku" do kobiet.Dla kobiet liczy się tylko wyłącznie twarz i nic więcej.... Mam 183 cm wzrostu, własne mieszkanie bo rodzice byli alkoholikami a ja musiałem się szybko wyprowadzić i spłacam hipotekę... I jutro wstaje do frustrującej pracy byleby tylko zarobić hajs, móc się utrzymać, daje się szmacić w pracy bo pieniądzę są ważne a ja się okłamuję że jaka potem poleci na gołodupca z długami... No cóż mam odłożoną kasę na koncie/swoje mieszkanie/ ćwicze/chodzę do barbera i noszę firmowe ciuchy i tak żadna mnie nie chcę...
Kobiety gdy jesteś nieatrakcyjny najchętniej wysłałyby cię do gazu...

#przegryw #depresja #zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #tinder #badoo
  • 40
@comamtuwpisac: nie poddawaj się kolego znajdziesz chętna w końcu, od siebie polecam facebook randki, przewijać w prawo wszystkie i w ciagu 10 wiadomości pisać o wymianie numeru telefonu, potem na rozmowie telefonicznej pogadajcie o życiu i na koniec się umawiacie na kawe, musisz szanować swój czas i tą prostą metodą odsiać te co chcą atencji a nie chłopa. Przewijanie wszystkich w prawo jest ważne też w sytuacji w której nie stać
@comamtuwpisac: a wogóle to "cut loses" - zmniejsz straty, przestań używać np 6obcy bo to jest spośród twoich sposobów ekstremalnie nieefektywne, jakieś 3 rzędy wielkości mniej efektywne niż pozostałe, #!$%@? z twoim czasem, szanuj swoją wolę zmiany, nikt nie ma nieograniczonych zasobów woli i szkoda się psychicznie wycieńczać na takie coś
@PachneImbirem: jest rok 2022, czy możemy przestać #!$%@?ć o jakimś żenującymi „zaczepianiu kobiet na ulicy”? Typiara idzie sobie do sklepu po srajtaśmę chcąc się jak najszybciej wysrać i akurat to o czym marzy to żeby do niej podpił jakiś niedoruchany spierdon mówiący że ma hehe piękne oczy. XD Jesteś z jakiegoś podlasia czy po prostu masz fetysz creepów?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PachneImbirem: Tak ten świat działa, że op ma brzydką mordę i/lub próbuje poderwać dziewczyny nie na swoim poziomie + nie ma umiejętności interpersonalnych i dlatego wszystkie dziewczyny mają go w dupie.
Gdyby był przystojny to niejedna sama by go podrywała, a tak pozostaje poznanie jakiejś maszkary na portalu społecznościowym, albo szarej myszki typu "znajoma znajomej"
Napisałem z perspektywy nie-przegrywa
@comamtuwpisac: Chyba rzeczywiście trochę przegiąłeś z balansem "robić coś by kogoś znaleźć" w stronę "szukać jak desperat i ustawić pod to całe swoje życie". Jest spora szansa, że to czuć. Poza tym większość z opisanych przez Ciebie metod po prostu się do tego nie nadaje, głównie przez jakość osób, które tam są. No chyba nie powiesz mi, że normalna i dojrzała dziewczyna korzysta z 6obcy albo reliktu jakim jest już gadu
@MatiKosa: to nadal jest zły pomysł, a już pominąwszy to, że w obecnych czasach zwyczajnie nie przystoi, to szanse powodzenia są na poziomie błędu statystycznego. Większość lasek w jakimś parku czy na bulwarze po pierwsze jest tam w jakimś konkretnym celu, którym bynajmniej nie jest bycie nagabywaną przez desperatów; po drugie, najprawdopodobniej albo ma chłopaka, albo przynajmniej jest kimś zainteresowana i nie wiem jak przystojny i czarujący OP musiałby być, żeby
@comamtuwpisac: nie wszyscy są bogaci, nie wszyscy są zdrowi, nie wszyscy są pożądani przez innych ludzi, nie wszyscy mają przyjaciół, można wymieniac i wymieniać

życie, trzeba akceptować że inni są indywidualnymi jednostkami, ktore nikomu się nie należą jeśli same tak nie zechcą