Wpis z mikrobloga

Miałem kupować Sigmę Art 35 1.4 (na którą wciąż jest hype) ale wybrałem mniej popularnego Tamrona SP 35 1.4. Wczoraj odebrałem, poszedłem teraz na testy.

Poezja. Ostrość żyleta, kolor mniam, zero flar i świetna praca pod światło. AF chodzi pięknie :)

Współpracuje z moim RP'kiem. Także polecam miruny.

#canon #tamron #obiektywy #fotografia #mojezdjecie
k.....y - Miałem kupować Sigmę Art 35 1.4 (na którą wciąż jest hype) ale wybrałem mni...

źródło: comment_1658073083BRIq8cuOJT6EjQxYi7O06w.jpg

Pobierz
  • 9
@Paviarotti dla mnie 35 RF to plastik fantastik, niczym 50. Nie ma w niej nic zachwycającego, ale jak myślisz ja kupić to bodajże fotojoker ma podwójny cashback i wychodzi za ok 1560 zł.

Mi adapter i szkła ef nie straszne, tym bardziej że prosy tak robią fotki i mają zleceń w opór (np. Kuba strelau). Jakość jest świetna a szkło chodzi cacy.

Sample podeślę jak zrobię sesje jutro czy pojutrze :)
@kocurowy: przejściówka jest bezproblemowa i sztos, używam i chwalę, ale jakoś jak miałbym wydać xxxx PLNów to chyba wolałbym w bagnecie RF, bo mam wrażenie że te używki EF co prawda cenę trzymają, ale cholera wie jak długo. O tych budżetowych szkiełkach RF nie myślę, jak już to z grubej rury (f/1.2-f/1.4). A coś tam co chwilę plotkują o nowego 35 na RF, ale na razie nie ma (
@Paviarotti ja realnie wydałem tysiąc złotych na ten obiektyw. Uważam, że efy będą trzymać się w cenie jeszcze długo. Znaczna większość fotografow działa na 5d m iii/iv, a reszta siedzi na adapterach. Nie ma co czekać, życie ma się jedno :)