Wpis z mikrobloga

@Aokx: widxiałam wczoraj ten obrazek i od wczoraj myśl o nim mnie denerwuje. Jeśli przyjmiemy, że to najprawdziwsza prawda to pytanie brzmi czemu tylko ta osoba dostała stanowisko kierownicze.
Matek, które zarządzają domem i rodzina jest cała masa, więc w tym wypadku nie ważna była rzekoma umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, a szczęście.
  • Odpowiedz
@Aokx: tak samo wkurzaja mnie artykuły typu: Mam 35 lat byłem/byłam nauczycielem wosu przez 20 lat a teraz pracuje jako junior senior Java pajton developer.... xD
  • Odpowiedz
@poorepsilon: Trzeba być głupim żeby przyjąć że to prawda. Tego rodzaju artykuły są po to żeby połechtać czytających. Którzy klikną żeby się fajnie poczuć. Kto więcej czyta pudelka? Kobieta na kierowniczym stanowisku czy taka która cały dzień siedzi z dzieckiem? No właśnie, to jest właśnie dla niej artykuł.
  • Odpowiedz
  • 21
Polki.pl to taki typowy portal dla tzw. Karyn/matek typu "mi się należy" co całymi dniami siedzą w domu, oglądają trudne sprawy w przepoconym dresie itd. Co chwile ktoś wrzuca na wykop historyjki jak to zdradzają męża, jakieś romanse czy właśnie jakie to kobiety zaradne. Wszystko sie klika bo taka karyna chce sobie podnieść samoocone. Polki.pl, pomponiki i inne gowna. Dla facetów nie ma nic takiego tylko motoryzacja i sport ( ͡º
  • Odpowiedz