Wpis z mikrobloga

#viaplay #premierleague

Pytanko mam o VP, znalazłem kilka sprzecznych informacji, np. że można się dzielić kontem z 4 osobami, ale tak naprawdę to nie tworzymy profilu (jak na Netflixie) tylko podpinamy urządzenie i można zmienić tylko 1 w ciągu 90 dni, ale równolegle można oglądać tylko na 2... z czego tak jak pisałem wszystko o czym wspomniałem na innej stronie jest opisane zupełnie inaczej.
Dlatego wolę się dowiedzieć od kogoś kto korzystał, niż z suchych zapisów.

1. Z iloma osobami można dzielić konto? Zarówno zgodnie z regulaminem jak i "w praktyce".
2. Ile osób może oglądać równolegle? Znalazłem info, że 2, a jak PPV to 1.
3. Czy 1 użytkownik = 1 urządzenie, czy operuje się na profilach jak na NF, gdzie mamy profile i to 1 profil może być na 1 urządzeniu odpalony a nie "podpięty? (np. dzielimy w 4, jak mam przypisanego lapka to nie odpalę na telefonie, bo moim zapamiętanym urządzeniem jest lapek).
  • 2
1. Z iloma osobami można dzielić konto? Zarówno zgodnie z regulaminem jak i "w praktyce".


@Koczi_92: 2. Bo patrz niżej. To jest serwis brany dla sportu na żywo, wszyscy będą korzystać równocześnie.

2. Ile osób może oglądać równolegle? Znalazłem info, że 2, a jak PPV to 1.


@Koczi_92: 2.

3. Czy 1 użytkownik = 1 urządzenie, czy operuje się na profilach jak na NF, gdzie mamy profile i to 1