Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kubazet7: okolice splitu jako baza a jednodniowy wyjazd do Dubrownika zdecydowanie warto. Tylko albo szykuj portfel albo wcześniej poszukaj parkingu i weź ze sobą jedzenie.
Split czy Dubrovnik?


@kubazet7: Coś pośrodku wg mnie( ͡° ͜ʖ ͡°), nawet jak będziesz musiał trochę od lotnisk odjechać. Dubrownik to atrakcja turystyczna - nie nadaje się na cały urlop, a Split to trochę taki Gdańsk, przemysłowo-portowe miasto. Blisko Splitu masz Omis, a nieopodal Dubrownika półwysep Peljesac (ten półwysep to dla lubiących odludzie akurat)
@kubazet7: obczaj sobie Omnis, ja juz ktoryś raz spedzam wakacje w Stanici, 5 min autem od Omis. Śliczna wioska, z pięknym wybrzeżem, domek mam 20 schodów od plaży. Spokój, a tak jak pisałem, blisko Omiś, jak dla mnie najlepsze miejsce w Dalmacji
@Perkusista008: jeżdżę w różne miejsca w stanici, włącz sobie google maps, odpal satelitę i szukaj aby apartamenty były pomiędzy morzem a drogą (ja przeważnie wybieram cos z tego co jest zaznaczone na zdjęciu, lub cos powyżej, byle poniżej drogi nr 8, choć i w tym przypadku do morza to pewnie max 5-7 min). Jak wpiszesz apartament Stanici to Ci się wyświetlą oferty w mapsach.
karolhh - @Perkusista008: jeżdżę w różne miejsca w stanici, włącz sobie google maps, ...

źródło: comment_1658211585do47xno3wHOLg7w5dUQBaT.jpg

Pobierz
@kubazet7: bardziej Split. Wriocilem kilk adni temu - Dubrownik, tlumy i wsciekle lodowata woda. Zamiast plywac 2 godz, mozna max 30 min. W okolicach Korcula i w gore problemu z zimna woda juz nie ma.
Dubrownik szczegolnie drogi nie jest - po prostu cala Chorwacja w tym roku jest droga.