Wpis z mikrobloga

Dzisiaj kolejny spokojny dzień na ulicach naszego pięknego kraju.
Żadnej strzelaniny, żadnych ofiar.

A to wszystko dzięki temu, że większość Polaków ma w tyłku bajdurzenia konfiarzy i tym podobnych odklejeńców, którzy chcą procedurę zakupu broni sprowadzić do procedury zakupu ziemniaków.

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bron
  • 122
  • Odpowiedz
Jestem za posiadaniem bronii przez obywateli ale nie, żeby każdy debil mógł pójść i sobie ją kupić w sklepie. Niech ktoś nad tym czuwa

@Kryspin013: ja też mam takie zdanie. OPowi chodzi bardziej o całkowity zakaz, rozbrojenie Polaków i podaniu ich na tacy wrogom i bandytom.
  • Odpowiedz
@giguga: tak jak ten kolo co wpadł ostatnio do szkoły w stanie Teksas? albo ten psychol co wpadł kilka dni wcześniej do marketu i walił do ludzi? Gdzie byli Ci 'dobrzi' ludzie z bronią? dlaczego nie powstrzymali napastnika?
  • Odpowiedz
To podawaj normalnie cały link, a nie jak jakiś ułom.


@Mr_3nKi_: bakłażanie masz cały link. Skopiuj go sobie i wklej. Nie moja wina, że wykop jest #!$%@?. Za to winę za to, że jesteś bakłażanem ponosisz całkowicie ty.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: o #!$%@?, ale "podsumowanie" xD

Do zakopanych należą też znaleziska, które według moderacji są "nieprawdziwe" po czym dają standardową czerwoną belke xD

Podsumując: Większość dych wykopków została wykopana przez użytkowników, przez moderacje itp
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Zajebista stronka. Zywołam kumpli, żeby zakopali i będziesz miał +1 do do wykopanych znalezisk za "informacje nie prawdziwą" xD


Bardzo rzetelna stronka - polecam.


@Mr_3nKi_: to statystyka typie. Jakbyś miał 10-20 fejków to jeszcze można je uznać za błąd statystyczny. Jak masz ich prawie 100 to nie mam dla ciebie dobrej wiadomości.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Woow! Zmiażdżyłeś głupiego konfederate. Pochwal sie kumplom z neur0py. I tak cie podziwiam, naprawde. Twoim kumple wytrzymywali 5 minut, po czym wychodzili z płaczem i blokowali xD

Jesteś od nich twardszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak jak ten kolo co wpadł ostatnio do szkoły w stanie Teksas? albo ten psychol co wpadł kilka dni wcześniej do marketu i walił do ludzi? Gdzie byli Ci 'dobrzi' ludzie z bronią? dlaczego nie powstrzymali napastnika?


@PrzeKomentator: ale to próba, z twojej strony, twierdzenia, że gdyby broń była zakazana, to nigdy by nie doszłoby do masakr w szkołach, a ludzie spędzaliby szczęśliwie swoje życie. Według ciebie broń stanowi jakąś zmianę
  • Odpowiedz