Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem sprawić swojemu różowemu gofry, z tego co przeczytałem tutaj, warto wziąć gofrownicę z mocą >=1000W, szczególnie dezal ma tu dobrą opinię. Trafiłem natomiast na Tefal Snack Collection, może ma ktoś i poleca?

Ogólnie wyadawało mi się, że kiedyś miałem w domu taką gofrownicę za jakoś 60-70zł, warto dopłacać jeśli prawdopodobnie będę jej używał co miesiąc, może 2?

#gofry #gofrownica #gotowanie #kuchnia
  • 6
@poloq: Mam tefal snack collection i polecam. Nie wiem jak wypada przy dezalu, ale jest wystarczająca do domowego robienia gofrów.
Jeżeli chodzi o tanie gofrownice za kilkadziesiąt CBL to mam z nimi raczej złe doświadczenia. Gofry wymagają dużej mocy, a te tańsze sprzęty często nie wyrabiają. Oczywiście możesz trafić na tani sprzęt który da radę, albo nabrać skila i wtedy zrobisz gofra nawet w czajniku.
@poloq: ja się w ogóle nie zastanawiałem nad zwykłą gofrownica bo optigrilla mam już parę lat więc jedynie opcja z dokupieniem płyt do gofrów wchodziła w grę. Ale pewnie bym wolał dopłacić do dezala bo wiem, że jest dobry. Zależy też czy będziesz użył często czy raz na miesiąc bo w drugim przypadku możesz brać tańszą