Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam fetysz stóp i długo zastanawiałem się czy powiedzieć o tym swojej dziewczynie. Powiedziałem i zostałem wyśmiany od dziwaków.
Ona oczywiście może mieć swoje fetysze jak wiązanie, klapsy pasem i wszystko jest ok. Niby uległość to żaden fetysz u kobiet bo prawie każda jest w mniejszym czy większym stopniu uległa, ale to, że mnie wyśmiała bardzo mnie zabolało.
Szczerze mówiąc to mam już dość związków, wszystkie kobiety z którymi byłem tylko brały i brały a moje potrzeby nie miały znaczenia
i nie chodzi mi tylko o głupie ryuchanie, czuje się jak jej lokaj a nie partner
#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #gorzkiezale

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d67ad3f962c64a83bed1cc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam fetysz stóp i długo zastanawiał...

źródło: comment_1658239630q5lrmqWmRXJ2WKJnBZda3F.jpg

Pobierz
  • 10
Wiraż : ale co ty jej powiedziałeś? Nie wierzę, że cię wyśmiała jak powiedziałeś, że lubisz masować, dotykać czy całować stopy. I w sumie nie ważne co w tym fetyszu cię kręci to raczej od tego powinieneś zacząć. Tak samo jak kobieta jest uległa to nie zaczyna od "napluj mi w twarz, zwyzywaj mnie i na końcu skończ mi na twarzy", tylko delikatniej
@37-164: zależy od faceta. W absolutnej większości must
@AnonimoweMirkoWyznania wygląda to dokładnie tak jak kolega opisał. Faceta podnieca widok zadbanych kobiecych stóp. Wpływa to na ogólne postrzeganie jej "kobiecości". Może ma to też jakiś związek na zasadzie kontrastu do męskich stop.

I to nie jest tak, że ktoś musi se wsadzić stopę w dupę żeby dojść. Po prostu lubi pieścić zadbane damskie stopy, co często podoba się także partnerkom.
Stupkarz500: Hej mordeczko,
też mam fetysz i żadna z moich dziewczyn, na szczęście nie miała z tym problemu.
Spróbuj zakomunikować partnerce i opisać na czym polega ten fetysz jak się czujesz gdy nie możesz zaspokoić tej potrzeby.
Radziłbym też na początku zacząć delikatnie, od zwykłego dotykania i masowania, tak żeby partnerce sprawić przyjemność.
Staraj się też dać jej do zrozumienia, że nie Ty sobie wybrałeś ten fetysz, że od zawsze tak