Wpis z mikrobloga

@pythonista_hobbysta ja na mieście byłem może 3 razy tylko 2x warszawa i 1x ostroleka. Każdorazowo bez zastrzeżeń od instruktorów.

Plac miałem elegancko opanowany na mt-07, ale z uwagi na to, że w Warszawie były długie terminy, to zdawałem w Ostrołęce (miasto nie było zupełnie mi obce, chodziłem tam do liceum).

W Ostrołęce jest XJ-6, przy pierwszym, uwalonym podejściu byłem bez rozgrzewki, pamięć mięśniowa wyrobiona na mt-07 (przwyczajenie do wiekszego promienia skretu kierownicy),
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@don_baltazar: Ja w czwartek podejście numer 3. W wwa poległem na osemce bo przypadkiem mi się dodał gaz, a za drugim na xj6 nie zmieściłem się w bramce podczas omijania przeszkody ze stresu. na mt-07 robiłem plac palcem w dupie
@don_baltazar: xjota nie jest zła, na mt-ku trochę się inaczej tego uczyłem, to omijanie przeszkody trzeba przejechać prawie na wprost, wjechać w bramkę z tej strony gdzie będziesz omijał, ja wjechałem w bramkę po prawej a omijałem z lewej, musiałem zrobić spory łuk i się nie zmieściłem, na mt-ku bym się pewnie zmieścił, uderzyłem pachołek z prawej strony, a dwa dni wcześniej wykonywałem to praktycznie bezbłędnie na tym placu wordowym bo
@veranoo (σ ͜ʖσ) elegancko, gratulacje!

jak tam ósemka/wolny slalom?

jak ja przy drugim podejściu podparłem się na wolnym, to już myślałem że po mnie. Ale na szczęście poszło i reszta na luzaku