Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Muszę gdzieś to napisać. Zdradziłem swoją dziewczynę z koleżanką z pracy. Jesteśmy razem 7 lat, za rok bierzemy ślub. Kocham ją, ale strasznie mnie korciło spróbować z inną. Koleżanka jest młodsza od mojej partnerki o 5 lat no, ma większą pupę i też zagrała na moim słabym punkcie, czyli penisie. Patrząc na wybrzuszenie powiedziała, że "jest tam coś naprawdę fajnego i jej się podoba". Szybko miałem wzwód i dalej jakoś to poszło. Od dziewczyny dawno nie słyszałem takich słów, więc w sumie sama trochę nie zadbała o moje potrzeby. Zdaję sobie sprawę, że to normalne kiedy mężczyzna zdradza, bo nie jesteśmy naturalnie stworzeni do monogamii tylko powinnyśmy zapładniać młode kobiety, ale mimo wszystko czuję się z tym źle. Dziewczyna o sytuacji nie wie, nie znają się z tą koleżanką. Jestem mocno zdenerwowany psychicznie sytuacją i czasem nawet myślałem, aby iść odreagować do prostytutki, ale nie chcę się wkręcać w spiralę zdrad. Panowie, proszę o jakieś podpowiedzi co robić.

#zdrada #natura #feels #pytaniedoniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks #penis #psychologia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d6de624486a672341170ed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 47
@AnonimoweMirkoWyznania:

Od dziewczyny dawno nie słyszałem takich słów, więc w sumie sama trochę nie zadbała o moje potrzeby.

Zwalasz winę.

Zdaję sobie sprawę, że to normalne kiedy mężczyzna zdradza, bo nie jesteśmy naturalnie stworzeni do monogamii tylko powinnyśmy zapładniać młode kobiety

Nie, to nie jest normalne.

Jestem mocno zdenerwowany psychicznie sytuacją i czasem nawet myślałem, aby iść odreagować do prostytutki, ale nie chcę się wkręcać w spiralę zdrad.

Iiii juz wiadomo.
Od dziewczyny dawno nie słyszałem takich słów, więc w sumie sama trochę nie zadbała o moje potrzeby

Zdaję sobie sprawę, że to normalne kiedy mężczyzna zdradza

Jestem mocno zdenerwowany psychicznie sytuacją i czasem nawet myślałem, aby iść odreagować do prostytutki, ale nie chcę się wkręcać w spiralę zdrad.

Panowie, proszę o jakieś podpowiedzi co robić.


@AnonimoweMirkoWyznania: jesteś #!$%@?ą, która nie umie się przyznać do błędu i sobie racjonalizuje. Najgorsze w tym
@AnonimoweMirkoWyznania: a powiedziales jej, ze masz takie i takir potrzeby i ona ci ich nie zaspokoja? (w sensie nie komplementuje itp) bo jeśli nie to marne usprawiedliwienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) wymysl cos nowego xd


@37-164: hurr durr obrzydliwa incelko, jak śmiesz sugerować że kobieta może nie zaspokajać swojego faceta? Jak można tak powiedzieć o p0lce? Ona jest idealna, to jego wina że nie dopasował się