Wpis z mikrobloga

Od pół roku zdradzam żonę z tegoroczną maturzystką. Jesteśmy 5 lat po ślubie i od 2 lat kompletnie przestała o siebie dbać. 0 seksapilu, 0 makijażu, seksownej bielizny, chodzi po domu w dresach ze spiętym kokiem we włosach. Żałuję, że się ożeniłem. Dobrze, że chociaż dzieci nie mamy to w przypadku rozwodu nie będzie takiej batalii w sądzie... A przy tej młodej rozkwitam po prostu, uśmiechnięta, ciągle chce się przytulać i miziać ze mną, a seks to po prostu rewelacja. Ona to najlepsze co mnie w tym życiu spotkało...
  • 21
@axelrodi wiadomym jest, że nie będzie codziennie zasuwała w makijażu po domu, a kwestie figury czy wagi można rozwiązać wspólnie, robiąc różnego rodzaju aktywności. Tylko tego trzeba chcieć


@Nera7: Dlaczego ma nie robić codziennie makijażu?
@Felixu: :) no.
Czyli do 30stki małżeństwo, potem nowa baba, potem znowu do 30stki i znowu młoda baba
Jeżeli nie umiesz ze swoją żona rozmawiać to lepiej odejdź i daj komuś innemu szansę :)
A Tobie najlepiej bym radziła żebyś się sobie przyjrzał czy w Tobie nie jest problem
Uwierz mi na słowo że nie ot tak kobiety przestają o siebie dbać :) Tylko nie mają dla kogo :)