Wpis z mikrobloga

@LittleOpa: Ja mam lotnisko oddalone od domu jakieś dwa kilometry, i właśnie wojsko ma nocne loty helikopterami. Nich ćwiczą póki mogą, a dzieci niech się przyzwyczajają.
@LittleOpa: aż mi się przypomniał płacz nowych mieszkańców miasta (Mińsk mazowiecki, obok jest lotnisko z myśliwcami) że te samoloty hałasują i latają i mają w dupie mieszkańców xD pozostali na szczęście ucięli te narzekania, przeprowadzają się albo bez wcześniejszego rekonesansu albo wiedzą o "problemie" i stwierdzają że sami go rozwiążą...
@LittleOpa: Weź się ogarnij XD w całej Polsce w różnych miejscowościach latają samoloty, które maja różne ćwiczenia niezależnie od tego czy była wojna na Ukrainie czy nie. Ale to Podkarpacie to jakieś otumanione tam na końcu polski bo co niektórzy to się tam nawet boja samolotów i strasza dzieci XD wiem bo mam tam rodzine XD dzicz taka, ze niedługo z procy będą strzelać do samolotów XD
@LittleOpa: Hej, od kilku miesiecy twoj bachor drze jape w mojej okolicy. To nie jest moj bachor wiec niech drze sie u siebie w domu. Normalni ludzie chca wypoczac, w spokoju poogladac samoloty i posluchac ryku silnika, a niestety twoj kaszojad wszystko zaglusza
słabość Rosji to siła Polski

@fantazm: Ale tylko dlatego że te ruskie brudne i głupie #!$%@? nie chcą dać nam spokoju jak Ukrainie. Np: takie Niemcy się uspokoiły i nasz eksport do Niemiec stanowi 40% a grupa V4 jest ważniejszym partnerem handlowym dla Niemiec niż Francja i Chiny i każdemu pokój wyszedł na dobre.