Wpis z mikrobloga

Najlepsza część Assasin's Creed? Tyle części co się zmieściło w ankiecie pozostałe w komentarzu niestety, bo nie może być więcej niż 10 odpowiedzi xD

#gry #gaming #assassinscreed #ac
Pobierz Zgrywajac_twardziela - Najlepsza część Assasin's Creed? Tyle części co się zmieściło ...
źródło: comment_16583087185IXZgKRAmlHIWI20ZULuR4.jpg

Najlepsza część Assassin's Creed?

  • Assassin's Creed 6.6% (50)
  • Assassin's Creed II 38.7% (295)
  • Assassin's Creed: Brotherhood 13.8% (105)
  • Assassin's Creed: Revelations 3.3% (25)
  • Assassin's Creed III 2.9% (22)
  • Assassin's Creed IV: Black Flag 23.7% (181)
  • Assassin's Creed: Rogue 1.0% (8)
  • Assassin's Creed: Unity 2.8% (21)
  • Assassin's Creed: Syndicate 0.9% (7)
  • Assassin's Creed Origins 6.4% (49)

Oddanych głosów: 763

  • 68
@vulcanitu:

no ale jednak to był taki gimmick tej części

Bzdura kompletna, ani nie stanowi to istotnej części gameplayu, ani w materiałach promocyjnych specjalnie tego nie promowano, to była od początku tylko całkowicie opcjonalna aktywność w grze. Z resztą cały ten tryb zrobiony jest raczej byle jak i na szybko, stąd też nie zyskał sympatii graczy ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zgrywajac_twardziela: dwójka najwięcej wniosła do świeżej wtedy jeszcze serii. Potem był Black Flag, który może mało miał klimatu AC ale za to fajnie się pływało statkiem i był chyba najlepszą grą o piratach w jaką grałem. Następnym wyraźnym krokiem w przód jest dopiero Origins, z nowym systemem walki i jakbym komuś miał polecić serię, to ograniczyłbym się do tych trzech tytułów. Ewentualnie Odyssey zamiast Origins jak ktoś woli Grecję od Egiptu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgrywajac_twardziela: to się nie zgadzaj, masz prawo. Mi szkoda byłoby czasu aby w to grać. Nawet te części, które mi się względnie podobały jak AC III czy Unity ledwo zmęczyłem, bo miałem zwyczajnie dosyć samej rozgrywki po pewnym czasie. Odyssey nie skończyłem, bo była za długa a ja lubię robić wszystko i bardziej skondensowany Origins bardziej mi podszedł.