Wpis z mikrobloga

@energy_drink: Wątpię żeby go zapamiętali pozytywnie. Jest obwiniany za inflację (razem z Sunakiem).Brak odpowiednich decyzji związanych z rozwiązaniem problemu 'cost of living' będzie głównym zarzutem jaki będzie mu zarzucany przez przyszłe pokolenia. Mamy największa inflację od 40 lat i to on i jego rząd bierze za to odpowiedzialność. Jego polityka i wały Covidowe będą raczej pokazywane jako dodatek do tego wszystkiego. Boje się, że skończymy z upośledzona Liz Truss, która nie
@Aubar: Może twardy elektorat pro Brexitowy nie rozumie tego ze inflacja jest wypadkowa również Brexitu ale ogromna cześć społeczeństwa dobrze o tym wie, wystarczy poczytać komentarze pod niektórymi artykułami
@DrGreen_2: Może obracam się wśród ludzi, którzy są za twardym Brexitem. Naprawdę są to spoko ludzie, ale jak sobie uwala, że Wielka Brytania była imperium i nadal ma się liczyć to żaden argument do nich nie trafia.
@Aubar: Każdy z nas żyje w pewnej bance, mieszkając w Londynie i rozmawiając z ogromem brytyjczyków przed referendum brexitowym byłem w szoku jak zobaczyłem wyniki. Oni zreszta tez. Racje wiec ma każdy z nas
@DrGreen_2: No ja mieszkam w Manchesterze. Pracuje jako elektryk i byłem zszokowany jak dowiedziałem się z ze dosłownie wszyscy głosowali za wyjściem z Unii. Już pomijam absurdalne powody, które mi mówili (typu Turcja w EU, a my nie chcemy Imigrantów albo chcemy więcej kasy na NHS tak jakby to Unia Europejska przydzielała te pieniądze), ale dosłownie każdy też popiera tutaj Partie Pracy, która jest bardzo proeuropejska (oczywiście znajdą się wyjątki).
@energy_drink: Dlaczego miałby być odpowiedzialny za inflację w Niemczech? Z tego co mi wiadomo nie jest kanclerzem Niemiec. Niemcy mają uwiązane ręce, bo nie chcą, aby państwa południowe zbankrutowały. Inaczej nie jestem w stanie sobie wytłumaczyć trzymanie 0% stóp przy inflacji dla całej UE dobijającej do 9%. Johnson takich problemów nie ma, ale to uwaliloby giełdę w Londynie i cenę mieszkań, które są już po prostu astronomiczne więc wypadałoby coś z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Aubar: partia pracy jest tak proeuropejska ze przewodniczący wyklucza customs union i w ogole powrot do ue. Gra pod publiczkę rozumiem, ale no oficjalnie są przeciw.

@FantaZy: pomylil sceny jak chce standupowac, wstyd dla tego kraju, ze taki blazen i populista tyle rządził. Dobrze ze odchodzi, choc ktokolwiek przyjdzie nowy z Torysow bedzie takim samym lub nawet gorszym premierem.
@Aubar: partia pracy jest tak proeuropejska ze przewodniczący wyklucza customs union i w ogole powrot do ue. Gra pod publiczkę rozumiem, ale no oficjalnie są przeciw


@adriano30: to pewnie głównie zasługa tego że ich elektorat który im Borys podkradał dał sobie wmówić że brecit to świetny pomysł