Wpis z mikrobloga

o i to jest uczciwa cena za koszulkę LEWEGO (replika 1:1)- 100 zł, a nie jakieś 600 zł. Jeszcze mnie nie posrało, aby tyle kasy wydawać. Znaczka nike nie ma na zdjęciach, ale koszulka przychodzi ze znaczkiem.
przecież każdy Polak chciałby koszulkę Barcelony z nazwiskiem Lewandowski, no ale mało kto chce wydawać 600 zł
#mecz #pilkanozna #koszulkipilkarskie #modameska #polak
Janek1916 - o i to jest uczciwa cena za koszulkę LEWEGO (replika 1:1)- 100 zł, a nie ...

źródło: comment_1658339029Tz9ArZi4KxxNx3uQjzY5D8.jpg

Pobierz
  • 11
@Lipa1992
@Maib
To jest DHGATE a nie jakiś bazar ... To jest najlepsza strona z replikami. Wszystko jest 1:1 i większość przychodzi nawet identycznie zapakowane jak oryginał. Jak zamówisz buty Nike to przychodzi nawet z tagiem stockx XDDD
Możesz wpisać sobie na YT "Gucci dhgate", "Nike dhgate" itd i zobaczyć
@Lipa1992: Sam miałem naprawdę bardzo dużo różnych podobnych t-shirtów kiedy byłem dzieckiem głównie z lumpeksów i mogę napisać z czystym sumieniem, że z jakością akurat to bardzo różnie było. O ile te które można było kupić na bazarach u nas faktycznie były totalnym syfem i człowiek mógł się poczuć jak butelka cisowianki bo miał tyle plastiku na sobie jeszcze najczęściej z jakimś dziwnie przerobionym herbem danego klubu. Tak te które można
Cztero0404 - @Lipa1992: Sam miałem naprawdę bardzo dużo różnych podobnych t-shirtów k...

źródło: comment_1658525369rQVtkbwTa6J1YUuoE1Z2fN.jpg

Pobierz
@Janek1916: Sam nie popieram sprzedaży podróbek, ale tutaj akurat muszę przyznać ci rację. To ile obecnie kosztują piłkarskie trykoty bo tak to się chyba nazwa to jest jakaś paranoja. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt iż często dokładnie te same t-shirty i ogólnie rzeczy bez logotypów klubowych oraz sponsora potrafią kosztować no znacznie mniej. Poza nie wiem czy inni również tak mają, ale ja kupując taki t-shirt za tyle siana zwyczajnie bałbym