Wpis z mikrobloga

@fimino: a o kieszonkę to brata zapytam, bo ja mam ich zwykłą na mtb, bez kieszonek. Natomiast nie zdarzyło mi się czegokolwiek zgubić podczas jazdy nawet z plecaka, jak go odpinałam od boku, więc nie wiem w czym tu może być problem, odpinam, wyciągam, zapinam, chyba że ładujesz tam wszystkiego do granic możliwości :D
@jakcyk: Ja używam Kaymaq. Robione w UE (nie wie wiem czy nie w PL, jakieś najtańsze spodnie to możliwe, że Brandowane chińczyki, ale te koszulki co mam i spodenki wszystkie z UE, spodnie Kaymaq 2.0, a koszulki nie wiem jaka nazwa modeli, mogę linki wysłać najwyżej). Fajne wzory, ceny przystępne. Firma co tym handluje czasem robi dość dobre przeceny. Chyba wszystkie sklepy tym handlujące to koniec końców jeden podmiot.
@jakcyk: I generalnie to nie wiem dlaczego się w ogóle nie spotykam za bardzo z polecaniem tej firmy na forach czy FB. Kiedyś to było chyba Mimo Design i pomimo 5 lat nadal używam tych ciuchów.

Wczoraj zamówiłem sobie 2x spodnie Kaymaq 2.0. Mam jedne kupione rok temu za 125zł, bo była promocja. Jeżdżę, pasują mi i jakichś wad nie widzę i zamówiłem sobie dwie kolejne pary to już będę miał