Wpis z mikrobloga

Przypominam ten zacny pomysł.

Sam mam psa od niedawna i dopiero teraz zdałem sobie sprawę, jak ogromny jest to problem w miejscach popularnych na spacery z czworonogami.

Zauważyłem też, że wielu ludzi jak się wysra psem, to najpierw rozgląda się jak nienormalny czy nikogo nie ma w pobliżu, a dopiero jak kogoś zauważy to zbiera gówno XD

#psy #pies #polska
ytong1918 - Przypominam ten zacny pomysł.


Sam mam psa od niedawna i dopiero tera...

źródło: comment_1658422867zA6w9NKTSNZhY6qGD8bKoE.jpg

Pobierz
  • 13
Ja mam psa, ale mam inne podejście. Jak mieszkałem na ładnym, skoszonym i zadbanym osiedlu to sprzątałem wszystko po piesku. Ale teraz gdy mieszkam na osiedlu na którym #!$%@? administracja nie kosi pokrzyw, jest syf i to wyglada jak wieś w mieście, to mam to zwyczajnie w dupie. Oni nie dbają, to ja tez nie będę. Już nie mówiąc o tym, ze żebym się dokopał do kupy w tym gąszczu roślin, które
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ytong1918:
Ja się trochę zastanawiam tylko co w przypadkach jak pies walnie 1 małego bobka, którego potem znaleźć nie umiesz lub po prostu kleksa, którego nijak nie zbierzesz? Zdarzają mi się takie sytuacje. Ogólnie jak pies walnie gdzieś w jakichś mega krzakach, gdzie i tak nikt nie chodzi to też czasem sobie odpuszczam.

Tak to zbieram i to w srajtaśme z recyklingu, żeby nie zużywać niepotrzebnie plastiku (
@ytong1918: teraz mandat wynosi chyba 500 zł, chociaż dla mnie nie tyle mógłby być wyższy, co częściej egzekwowany lub żeby ludzie reagowali. Gdy widziałam, że ktoś nie sprząta to po prostu podchodziłam z workiem i miłym słowem, że chyba zapomnieli a akurat mam przy sobie (a mam przez 99% czasu).

Bez sensu byłby tylko pomysł z podziałem na wagę, bo tu znaczenie ma żywienie psa, jeśli chodzi o wielkość odchodów. A