Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jest dylemat odnośnie pracy.
Pracuje już troche czasu w IT jako java developer w firmie A od ponad 2 lat za 4500 i jest kumpelska atmosfera, spoko ludzie. Jednak pojawiła się oferta za 5600 w firmie B, której nie znam i nie wiem czy byłaby dobra atmosfera. Co byście wybrali? Kumpelską atmosfere, czy większe zarobki?


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d9e2ee0217cee2f4eed35f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 94
  • Odpowiedz
UkrytaSamica: sorry to wy macie odklejke.

Masz coroczne raporty placowe branzy IT kilku insytucji DCG, HAYS etc tec...

I na kazdym stanowisku midowym masz widelki min od 90zl / h + vat

To sa naprawde przecietni programisci blizej poczatku kariery niz konca.
Wystarczy 93zl / h * 160 h miesiecznie zeby zarabiac 15k

I to wszystko przed spirala inflacyjna
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Na początku kariery powinieneś zmieniać pracę co ok 2 lata. 4.5k to naprawdę niewiele w branży ale podwyżkami wiele nie zyskasz. Przy czym przy zmianie pracy powinieneś na tym etapie celować w x1.5, przynajmniej dopóki nie dojdziesz do 15-20k. Także te 5600 też szału nie robi.
  • Odpowiedz
Raczej bait ale...

Znam osoby ktore generalnie slabo programuja i zarabiaja po 13k na lapke w fancy technologiach z 5 letnim doswiadczeniem.

Sam mam bardzo podobnie a robie w php a nie javie.

Ale znam tez osoby z 10 letnim doswiadczeniem ktore maja 8k xD i ogolnie #!$%@? nie wiem jak programuja ale jak mozna tak dac sie dymac? Z nimi cos musi byc nie halo grubo xD serio niektore ziomki kosza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:

Wszyscy piszą, że jebią go na hajs, a może po prostu jest słabym programistą i są to zarobki adekwatne?

Staż stażowi nierówny pod względem umiejętności, ktoś może siedzieć w branży rok i mieć więcej wartości dla pracodawców niż ktoś z 3letnim doświadczeniem. Zarobki są mocno indywidualne.
  • Odpowiedz