Wpis z mikrobloga

Dziewięć miesięcy, minus 21 kg z 102/81

Co zaobserwowałem to woda, jak zaczynałem to miałem około 51%, w tym momencie mam ponad 56( upały i dużo picia wody nie mają z tym nic wspólnego bo akurat ten procent skoczył mi przed upałami) ważę się praktycznie codziennie i nawodnienie wyglądało tak że procent wzrastał co dwa miesiące, czyli te artykuły które czytałem na temat nawodnienia są raczej wiarygodne bo podobno odpowiednie nawodnienie człowieka od momentu niedoborów to około pół roku
#keto
radoskor3 - Dziewięć miesięcy, minus 21 kg z 102/81

Co zaobserwowałem to woda, jak z...

źródło: comment_1658464158WAuJNAxTYlSwNB21kPfWmn.jpg

Pobierz
  • 6
@Roflcopter112 @bohun21 To jest apka od wagi, i od razu powiem że to nie jest jakaś zabawka ważyłem się na niej na tą chwilę już pewnie z 200 pomiarów, znam jak własną kieszeń i wiem jak się ważyć żeby ważyła idealnie, typu nie nażreć się kiełbasy o 11:00 w nocy i wstajesz o 6:00 rano i się ważysz, pomiary robię codziennie o tej samej porze w granicach 6 godziny, staram się jeść
@radoskor3: przecież nawet te wagi za 100k robią ślepy strzał. Może w jakimś stopniu dexa scan daje jakoś ogląd,a tak to zupełnie nie ma co patrzeć. Można sobie porównać,że jak wejdziesz na wagę nago i w ubraniach i nagle np. woda albo mięśnie poszły do góry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trq nie do końca się zgodzę moja matula jest już w podeszłym wieku, wodę pokazało 45 co by w jej wieku się niby zgadzało, pomiar trzeba robić zawsze na czczo bez ubrań to oczywiste, uważam że ma bardzo minimalny rozrzut wiadomo że jakiś błąd jest ale uważam że można się jak najbardziej sugerować statystykami... Mam pomiar też w zegarku Samsunga gdzie rozrzuty są ogromne na tej wadze minimalne.