Wpis z mikrobloga

@elf_pszeniczny: Nie wiem, nie znalazłem szczegółów odnośnie przeprowadzania ankiety.

@musiol108: Zawsze się tak mówi "sondaże to nie wybory", nawet tydzień przed głosowaniem. Jak się bierze poprawkę na prawdopodobieństwo oraz to na jakiej próbce są przeprowadzane badania, itp. to są coś warte.
Biorąc pod uwagę że od 2015 ta sondażowna nie pokazała wyników gdzie PiS nie jest liderem, to może dawać jakaś nadzieję opozycji. To jasne że nikt nie uzna że
@ghostek: Dlatego zastanawiam czy nie zagłosować na PIS zeby porządzili w gownie jakie stworzyli. Bo inaczej będzie tak jak mówisz. Za PiS to było taki i sraki plus i pieniądze były
ja bym tam pisowi dał jeszcze jedna kadencję by dobili i rozkradli wszystko co się da. Po 1 kadencji sprzątania wjedzie cały na biało Kaczor i będzie mlaskal że za niego to było 3k na wegiel a teraz nie ma nic


@ghostek: Za 5 lat Kaczyński będzie pod osiemdziesiątkę. Już zdziadział i zdurniał, a co dopiero będzie za 5 lat. Nie ma szans, jak teraz przegrają to koniec PiSu.

Swoją drogą