Wpis z mikrobloga

Mirko pomóżta,
Myłem ostatnio płot i jakimś cudem przedziurawił mi się wąż od myjki ciśnieniowej. Próbowałem załatać i dupa zbita, cieknie nadal.
Szukałem w internecie, ale nie spotkałem z takimi końcówkami (myjka jest biedronkowa, wiec mało popularna).
Napisałem do producenta czy wąż podlega gwarancji, ale pewno dopiero odpiszą w poniedziałek..
Macie pomysły co można z tym zrobić? Mogę oddać na gwarancje, ale dostanę tylko pieniądze i co mi po tym, skoro sprzętu nie będzie, chyba ze się mylę. Za 159zl raczej nowej kolejnej myjki nie dostanę, a ta daje radę, jak za taka cenę. Do fachmanów od takich wężów nie widzi mi się oddać, z powodu że zapłaciłbym około 80PLN, co daje polowe ceny tej myjki xD ( ͡º ͜ʖ͡º)
#hydraulika #majsterkowanie #myjkacisnieniowa #weze
  • 7
  • Odpowiedz
@NTSC: poxipol, obejma zaciskowa jakaś na śruby i kawałek dętki albo innego kondona i będzie trzymać xD
a końcówki są w miarę popularne, chyba w stihlu nawet takie są chociaz moga się różnic wymiarami. No ale kupno jakiegokolwiek węża mija się z celem bo pewnie to będzie 80% ceny nowej myjki
  • Odpowiedz
  • 0
@Bodzias1844: Zalepiłem takim zestawem do łatania dętek rowerowych, a następnie #!$%@? jakieś kilka metrów taśmy, a to dziadostwo nadal leci, może uciąć ten kawałek i zrobić łącznik? niby tez pomysł ale nie wiem czy łącznik wytrzyma skoro tam idzie jakieś ciśnienie większe
  • Odpowiedz