Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam od 3 miesiecy korzystam z pomocy psychiatry w Luxmed, w ramach abonamentu mam 3 wizyty które już wyczerpałem. Kolejne wizyty kosztują 180zl, a jedyne co potrzebuje to odnowienie recepty na lek ACENTRA. Czy znajdę jakie portal który mi to umożliwi w niższej cenie?? #depresja #leki pozdrawiam cieplutko

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dace0760ff6e721859ac5d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: możesz zaryzykować za pomocą receptomatu, nie wiem czy trzeba opłacić za każdy lek ~80 zł (jak pierwszy raz zamawiasz, potem trzeba płacić ~60zł),
czy te 80 zł jest za ogólnie wystawienie recepty z lekami,
jak uznają że nie ma powodu żeby Ci udzielić recepty, to cała kasa/kasa za receptę- przepada
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
Miras, a do rodzinnego? Przedstawisz jakieś dokumenty o leczeniu, recepty i wyjaśnisz sytuację. Moja mama pielęgniarka mówiła mi, że jak najbardziej tak można. Słabym dowód z pierwszej ręki ale mam psychiatrę na NFZ raz w miesiącu.

Jest jeszcze awaryjna opcja. Farmaceuci również mogą wypisać receptę o ile nie będą podejrzewać, że to nie do leczenia (benzo, klony etc)
  • Odpowiedz