Wpis z mikrobloga

@adekniedzwiadek: Elcar, Nałkowskiego 29.
Gość spoko, taka starszy Pan robiący mniej, ale dobrze. W jednym aucie duże przeboje miałem i nie odpuszczał, mówił że jak do niego przyjechałem to on się czuje zobowiązany doprowadzić to do końca, chociaż przy moim samochodzie spędził tyle czasu co przy 10 albo 20 innych.
Jak raz nabije czynnik z kontrastem i on #!$%@? przez nieszczelność to później już nie placisz za kolejne zabawy.

U tych
@zwariowanytomi: też polecam, raz u nich byłem i jakiejś części brakowało, gość stwierdził na podstawie blach że nie jestem z Krakowa i wysłał swojego siostrzeńca czy tam bratanka który akurat był na miejscu i jeździł na taryfie po tą właśnie część i mi od razu ogarnęli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adekniedzwiadek: ja tez polecam All Happy AD, z mojego doświadczenia to:
- robia rzeczywiście diagnozę, bez zgadywania, czy gadania, ze nabijemy - zobaczymy
- maja porządek na warsztacie xD
- w środku sezonu ogarneli mi temat jak przyjechałem z ulicy i zagadałem.
No i tez jakis miras mi ich polecił to i ja robie to dalej, bo o dobrych fachowców czasem naprawdę ciężko :)
@adekniedzwiadek: Elcar jest faktycznie spoko, ale mam tam daleko. We wschodniej części Krakowa polecam
Auto Service Fijałkowski Kraków – Fijałkowski & Dudek.
Robiłem u nich cała klimę, sprężarkę zamawiałem sam bo była na autoparts identyczna, ale dużo tańsza niż u ich dostawcy. Nie mieli z tym problemu
  • 0
@KeepCalm
@adekniedzwiadek
Też polecam elcar. Miałem podobna przygodę i okazało się że równocześnie miałem popsuta chłodnice i parownik. Chłop musiał rozebrać cały środek oraz pas przedni. Idealnie wszystko złożył i śmiga już drugi rok. Cenowo bardzo spoko, a roboty było na prawie tydzień.