Wpis z mikrobloga

@Fortis_: Dobry programista tylko lata po wykopie i pisze, ze krul korwin miał co innego na myśli i jego wypowiedzi da wyrwane z kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ItsFine: Twoja próba jest zdecydowanie skrzywiona. Znam kilkuset i wychodzi mniej więcej po równo, a najwięcej wychodzi ani lewaków ani prawaków i to ma sens, bo taka opcja jest najbardziej logiczna.
  • Odpowiedz
  • 2
@ItsFine tak z ciekawości spytam bo mnie zaciekawiłeś, co rozumiesz po pojęciem lewak? Popierasz, programy typu 500+, dochód gwarantowany, dopłaty do mieszkań, wysokie podatki dla bogatych etc?
  • Odpowiedz
@Fortis_: jeden z większych dzbanów, jak mu kiedyś powiedziałem czym się zajmuję i ile zarabiam to najpierw był w szoku, a potem krzyczał, że kłamię, bo niemożliwe, żeby 'lewak' tyle zarabiał, lewaki to przecież nieroby.

skąd w ogóle ten pomysł, że programiści nie mogą być lewakami?


@tell_me_more: prawaki żyją w swoim urojonym świecie, w którym cała cywilizacja, wszystkie wynalazki, wszystkie odkrycia zostały stworzone przez białego heteroseksualnego prawicowca. Oczywiście oni, jako
a.....r - @Fortis: jeden z większych dzbanów, jak mu kiedyś powiedziałem czym się zaj...

źródło: comment_1658564288Vj5OvjpmcoFWZJirY49U5N.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz