Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sposób żeby zdobyć obecnie mega energię do Lopunny lub Absola? Raidów brak, questów takich aktualnie nie widzę nigdzie. Z tego co wiem to można nabijac mega energie chodząc z danym pokiem na buddy ale działa to tylko z tymi poksami, które były już kiedyś mega ewoluowane, tak? Zrobiłem parę km z Gyaradosem i razem z candy dostalem mega energię ale już z lopunny tylko candy dostaje
#pokemongo
  • 3
Z tego co wiem to można nabijac mega energie chodząc z danym pokiem na buddy ale działa to tylko z tymi poksami, które były już kiedyś mega ewoluowane, tak?


@puyol95: Tak, tylko z tymi które kiedyś mega ewoluowałeś. Jak nie masz skitranej energii, pokemonów po mega ewolucji, nie ma danego poka w megarajdach ani nie ma dla niego energii w questach to niestety musisz czekać.
Za kręcenie gymem dostaje się czasem
@Karbostyryl:
Ok, dzięki za odpowiedź. O tej energii z gym słyszałem ale własnie tylko do Beedrilla chyba to jest. Absol to tam tylko do uzupełnienia kolekcji (jak będę potrzebował mega boosta candy do typu dark to zrobię mega Gyaradosa czy Houndooma) ale lopunny to jedyny mega typu fight wiec troche lipa