Wpis z mikrobloga

Włączyłem sobie Pana Tadeusza w reż. Andrzeja Wajdy. Jakim sposobem oni zebrali taką śmietankę aktorską? Wiem, że w tamtym czasie często udawało zebrać się 2-3 TOPowych aktorów, ale tam to już nawet marginalna postać była grana przez kogoś dobrego.
Wyobrażacie sobie, aby teraz powstało taka kolaboracja aktorska? W sumie to względem talentów aktorskich z tamtych lat a obecnie jest przepaść. #film
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tylko123: Bo ja wiem. Przecież w tych starych polskich hiciorach to zawsze w obsadzie jest kilku takich topowych aktorów. A poza tym Pan Tadeusz to w końcu wielkie dzieło narodowe. Zaszczyt w czymś takim zagrać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tylko123: Nie ma takich dobrych aktorów teraz żeby cokolwiek ekranizować z tych klasyków literatury. Krzyżacy się bardzo brzydko zestarzeli, ale wyobrażasz sobie przez tych pędzli granie takich dostojnych ról?
Jakim sposobem oni zebrali taką śmietankę aktorską?


@Tylko123: bo jak Andrzej Wajda zaprasza do zagrania w "Panu Tadeuszu" to nikt nie odmówi, bo to jest okazja jednorazowa. Wyobrażasz sobie no. Żebrowkskiego z tekstem "nie no, miałem propozycje zagrana Tadeusza u Wajdy ale akurat srałem to podziękowałem?"
@ktomizajalnazwy: W sumie racja. Pomyślałem też o Panu Wołodyjowskim, ale obawiam się, że poszliby w minimalizm i ogarnęliby jakieś CGI zamiast zadbać o wszystko.
W sumie to jest Kot, Adamczyk też troszkę się wyrobił, Ogrodnik (do niego jakoś nie mogę się przekonać), Jakubik, Warszawski …