Wpis z mikrobloga

Cześć, wiem, że jest tu spora grupa entuzjastów, chciałbym więc skorzystać z Waszych rad i doświadczenia. Sprawa jest krótka, chciałbym kupić sobie #rower do okazjonalnych krótkich wypadów.

- mam ok. 178 cm wzrostu;
- planuję jeździć raczej po asfalcie czasem raczej rzadziej po drodze gruntowej;
- dystans myślę, że początkowo ok 10km maksymalnie, częściej pewnie krótsze dystanse;
- chciałbym sprawdzić, czy będzie to aktywność dla mnie więc skłaniam się do zakupu używki;
- budżet, jaki mam nie jest duży — max 600 - 700 PLN;

Jakich marek / modeli warto szukać na OLX? Na co zwrócić uwagę? Wszelkie protipy mile widziane.
  • 2
  • Odpowiedz
@D07IFP: zwrócić uwagę na stan ;), powrzucaj tutaj jakieś propozycje, które ci się podobają z okolic to ktoś tam rzuci okiem. Aha, dla takiego użytkowania szukaj roweru typu cross
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@D07IFP: zdecydowanie stan. Trochę późno na to, bo w tym budżecie to sporo rzeczy poszło na początku sezonu.

Z tego co patrzyłem, to w tej cenie ciężko już o coś fajnego. Sporo jest rowerów miejskich i staroci MTB na kołach 26". Powiedz skąd jesteś, to chętnie poszukam (o ile będę miał zasięg bo jestem na wakacjach)
  • Odpowiedz