Wpis z mikrobloga

Kaczyński jest szeregowym posłem. Policji nie powinno tam być. Niech sobie za pieniadze partii ogarnia ochronę.


@pawelczixd: Skoro wszyscy o tym wiemy to czemu tam jest? @asdfghjkl: dobrze prawi. To my doprowadziliśmy do tej sytuacji przez własne wybory.

@astrodamus: Spłycanie odpowiedzialności, przez zrzucenie problemu nic nie da. Musimy się pogodzić, że to my wybieramy tych głąbów i wybrać lepiej następnym razem ¯\_(ツ)_/¯
@pawelczixd: Zglos to do prokuratury w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem natomiast jak to sie skonczy. Rolą policji jest dbac o porzadek publiczny i bezpieczenstwo obywateli. Kaczynski tez jest obywatelem polskim i spotkania z nim sa w grupie wysokiego ryzyka bo jest osoba publiczna znienawidzona przez wielu. Wiem ze marzysz o tym zeby ktos mu krzywde zrobil i wybuchly zamieszki ale od tego jest policja
@asdfghjkl: @Mopek666: NIe wierze. Ludzie zaczynaja rozumiec to co ja sie staram przekazac od lat :)

Pieklo zaczyna zamarzac :)

@astrodamus: No i w tym jest problem. Oni sie sami nie wybrali. A ci ktorzy ich wybrali to sie zwyczajnie sprzedali (notabene miedzy innymi za Twoje i moje pieniadze)

Wybraz raz zle mozna (bo dales sie omamic, pomyliles, uwierzyles itp). Ale wybrac drugi raz to samo widzac co bylo
Podsumowując (choć to nic nowego) wolacy to debile, a przynajmniej większość. ;)


@astrodamus: I tak i nie do konca:P

To ze ktos sie nie zna na polityce nie oznacza ze jest debilem.

Bardziej roszczeniowy narod nie widzacy dalej swojego nosa i nie patrzacy dalej niz dzien do przodu (przepraszam 30 dni do przodu - do kolejnego zasilku)

Mnie sie nalezy, mnie dej, a jak dasz to na ciebie zaglosuje.

Przyslowiowy "Kowalski"
@gorzki99: Bo to polska natura jest. Szukac zrodla niepowodzen i tego jak jest wszedzie na około. Ludzie sobie ubzduralu ze kaczynski ro taki stalin, husajn czy kadaffi xD ze to taka szara eminencja, dyktator i jego znikniecie czy smierc spowoduje ze pueknie bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie bedzie ¯_(ツ)_/¯ kaczynski to tylko twarz obecnego rzadu i dobtego taka uposledzona xD