Wpis z mikrobloga

@michal939: Miałem to samo-naczytałem się jaka to jest fajna, bo sama zasysa wodę a okazało się, ze gowno prawda, raz zassało i zdechło. Myjka odesłana, więcej nie kupie. Kupiłem w Action Ferm na baterie i na moje potrzeby wystarczy. Miałem tez na testach Xiaomi Jimmy i gdyby nie brak możliwości dokupienia dodatkowej baterii to by została.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal939: to tak nie działa mirek. Podejmij pompę o wydajności wiekszej niż wydajność myjki, i będzie git. Jak chcesz to robić grawitacyjnie, to musisz uzyskać takie ciśnienie jak w kranie, czyli jakieś +/-50 metrów słupa cieczy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LuxikT: ile czasu musiałeś czekać zeby zassało?
@Trauma_Teddy: na youtubie oglądałem to kilku typków brało wode z wiadra i chodziła, teraz kwestia czy moja myjka jest spierniczona, czy po prostu trzeba długo czekać żeby przelała przez siebie wode. ¯\_(ツ)_/¯
@michal939: Zassała praktycznie po chwili, ale raz prysnęło i zdechło, próbowałem jeszcze kilkanaście razy, ale #!$%@? mnie strzelił, spakowałem i odesłałem. I tak, ja tez oglądałem te filmy na yt, gdzie normalnie wrzucali waż ssący do wiadra czy innych pojemników i myjka podawała. Nie byłbym zdziwiony za bardzo gdyby okazało się, ze jakaś partia myjek jest niedorobiona, w Parkside zdarzają się takie akcje z narzędziami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal939: sie zapowietrzyła sie. Potrzebujesz wymuszonego obiegu, żeby się nie zapowietrzała.
Ja na yt widziałem, jak gość podłączył przedłużacz do własnego gniazda, pstryknął piezoelektrykiem z zapalniczki i działało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michal939 kwestia zalania węża wodą. Nie wiem jak parkside ale mam inną myjkę która sama zasysa. Jak wsadziłem węża do wody to mogłem czekać w nieskończoność. Zalałem węża wodą i w 10 sek wszystko elegancko chodziło. Dobrze tez żeby wąż nie był za długi.