Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiebieskiWStringach: serio nie widzisz tego odstającego suta? Przecież przy moim bf tam powinno być zaokrąglenie a nie takie gówno, nadal jestem na diecie i planuje jeszcze obciąć tłuszcz ale jakoś już se nie robie nadziei, że to samo zniknie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NiebieskiWStringach: robię pełno wariacji pompek co by te mięśnie zaangażować pod każdym kątem i nic, podciągam się, gram w tenisa, no generalnie dość często angażuje cycuchy do ruchu i nic

One jedynie dobrze wyglądają jak są twarde podczas ćwiczeń czy wyjścia z basenu a potem efekt mija ( ͡° ʖ̯ ͡°)
robię pełno wariacji pompek co by te mięśnie zaangażować pod każdym kątem i nic, podciągam się, gram w tenisa, no generalnie dość często angażuje cycuchy do ruchu i nic


@Anty_Chryst: to chooj a nie ćwiczenia na klatę. Idź na siłkę, znajdź dobrego trenera personalnego i pod jego okiem ćwicz klatę. U mnie po 2-3 miechach 1x w tyg z personalnym suty poszły w dół że aż się przeraziłem.
@Anty_Chryst: nie słuchaj typa, wiadomo że wyciskanie jest najlepsze pod kątem rozwoju klatki ale to nie znaczy że pompki są #!$%@?. tylko ignorant co nigdy nie robił pompek albo nie umie ich robić napisze że "to chooj nie ćwiczenia". generalnie nie ma lepszego ćwiczenia na dół klatki niż dipy. piszesz o podciąganiu - nie ma ono żadnego wpływu na mięśnie piersiowe, o tenisie już nawet nie wspomnę. jeśli nie chcesz z
@Anty_Chryst: w koszulce masz to mocno widoczne? Zrób badania testosteronu i estradiolu, na ich podstawie można wiedzieć w która stronę iść. Ja miałem wysokie estradiole, ale w normie, a wynikało to z wysokiego bf.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Anty_Chryst: ogólnie na wczesnym etapie gino lekarz może dać ci np. tamoxifen, ale jeśli bujasz się z tym już jakiś czas to tylko skalpel. USG piersi i masz jasno i klarowne czy to gino
Po prostu widzę ludzi, widzę ich body fat i często ludzie z większym brzuchami nie mają takich przerośniętych cycuchów jak ja. A zapytacie skąd podejrzenia o estrogen, zawsze miałem wrażenie, że mam więcej genów damskich aniżeli męskich (wieksze biodra aniżeli koledzy, brak brody, wątłe barki) no i z tego powodu też podejrzewam, że estrogen też mam ponad normę


@Anty_Chryst: wez se operacje zmiany plci FTM