Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DeadIy: Ja #!$%@?... Jestem zdania że W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW za agresywne zachowanie odpowiada wiele czynników, ale rasy z natury agresywne powinny być stopniowo wygaszane.

Może i były takie sytuacje ale nie ja nie słyszałem o labradorach, jamnikach czy innych chartach które robią TO z ludźmi, zagryzają dzieci itp.

Aż się przykro patrzy i mam nadzieję że właściciel psów za to odpowie....
  • Odpowiedz
że to wciąż głupi pies, któremu może odwalić i rzucić się na innego kundla albo co gorsza na dziecko.


@WWAldas: Jeszcze rozumiem jakiegoś kota czy królika bo nad nimi nawet 5latek zapanuje ale psy powinny być trochę ściślej kontrolowane.(może poza najmniejszymi rasami)
  • Odpowiedz
@localoca: no nie do końca. Mieszanka owczarka niemieckiego z rasą którą trudno jest wyszkolić to często zabójcy. Owczarki to rasa "agresywna" ale podatna na szkolenia, dzięki temu łatwo nad nimi zapanować. Jeżeli ten owczarek był w połowie bokserem(rasa łagodna ale trudna w szkolenielu) to to on mógł być głównym problemem.
  • Odpowiedz
@Hrjk: No są agresywne ale w jaki sposób ? Zazwyczaj szczekają jak szalone i się wyrywają na smyczy. Ale tak naprawdę się boją , a jak już ugryzą to raczej nie do krwii i nie rozszarpują ludzi. Raczej udrapią tymi swoimi ząbkami, w każdym razie te psy małe wybaczają dużo błędów wychowawczych,bo są małe i nic nie zrobią poważnego. Nie to co duży pies jaki kolwiek , nie wspominając o rasach
  • Odpowiedz
@DeadIy: koty które mogą skrzywdzić człowieka są trzymane z dala, w klatkach albo dżunglach czy coś

ale psy to ojojoj slodziuchy legalne

Powinny być legalne psy sięgające do kolana max
  • Odpowiedz
#!$%@? podbiega do ogrodzenia


@Muszelka1999: A to ciekawe, u ciebie mieli ogrodzenia? Do mnie losowe psy bezpośrednio skakały i szczekały praktycznie codziennie. Na szczęście to były małe-średnie rasy. Jeden człowiek na wsi miał swoje ogrodzone(w klatkach metr na metr gdzie srały pod siebie) i używał jako straszak pod płotem bo były strasznie agresywne jak ktokolwiek przechodził obok tą "główną" wiejską ścieżką. Też małe-średnie rasy.
  • Odpowiedz
Rachunek jest prosty, zakazać ras niebezpiecznych tylko za pozwoleniem.


@ZnawcaDzikiejZwierzyny: to sie nie da, bo większość tych psów to kundle
lepiej regulować legalną wielkość psa do posiadania i to najprostszy sposób
Koty są według wielkości legalne, to i psy powinny
  • Odpowiedz
Pewnie laska drażniła psa jakąś lewacką ideologią gender i lpg i pies już nie mógł wytrzymać psychicznie.


@inflacja_biedaku: najczęściej to u prawaków te psy sa nawiedzone, bo prawaki nie uznają behawiorysty i wszystkie sygnały rozumieją po swojemu
  • Odpowiedz
wzieli zabójczą bestię i wytresowali ją na potulnego przytulaska.


@czokobons: w duzej mierze czuja sie po prostu bezpieczniejsi przed innymi, podczas gdy to oni są źli i niebezpieczni

no ale jak mówią, złych ludzi nigdy licho nie bierze
  • Odpowiedz