Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, czy ktoś może polecić jakąś shishę na start? Fajnie gdyby była w miarę kompaktowa, mam zamiar ją zabrać na wakacje i okazyjnie na spotkania ze znajomymi. Przy okazji moje drugie pytanie - czy znacie jakiś polski sklep z szerokim wyborem melasy? Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu nie było tak trudno dostać melasę dobrej firmy, a teraz jest z tym chyba różnie.

#shisha #fajkawodna
  • 5
@czachaaa1: Y.K.A.P Killer Mini - jeżeli uda ci się go dostać gdzieś jeszcze w Polsce.

Co masz na myśli pisząc „melasa”? Melasa to jeden ze składników tytoniu do shishy. Co do palenia to masz tytonie, herbale, żelki, kamyki lub pasty.

Jak jesteś z Warszawy, to najlepiej wybrać się do cybucha na jagiellonska. Tam maja duży wybór tytoniu. Ewentualnie grupy na FB, gdzie dużo ludzi się ogłasza z ofertami sprzedaży.
@szaman_aman dzięki wielkie, za chwilkę obadam :) tak tak, chodziło mi o tyton do shishy, jakoś od zawsze mówiłem melasa, poprawie się :D niestety nie jestem z Warszawy, ale sprawdzę grupki na FB, która z nich jest najbardziej aktywna?