Wpis z mikrobloga

@kryzystworczy: @Sl_w_k_1: Nie wiem, jaki uraz macie do psów, ale ja od małolata przybijam z nimi pione. Nawet zimą, jak wracałem z podstawówki, spotykałem wielkiego sk##wiela bez smyczy - bałem sie, ale przechodził obok mnie i szedł dalej. Idziecie sobie, ciemno, żadnego światła i widzicie takiego dużego puszka idącego w waszą strone xD

Mnie tam nigdy nic złego nie zrobiły, dlatego mam takie, a nie inne poglądy. Ktoś ucierpiał, ktś
każdy uważa swojego za milusiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kryzystworczy: heheszki heheszkami, ale mi nigdy nic złego nie zrobiły. Inni to na sam widok psa bez smyczy #!$%@? czołgiem, ale ja tak na szczęście nie mam, a nawet jeśli jeden puszek by zaatakował, to źle by skończył xD

Pies ma tylko szczękę, człowiek ręce oraz nogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po tym zdaniu wiadomo że trolujesz


@Morgoth143: ahha, czyli każdy jest tą bezbronna nastolatką? Napisałem coś wyżej o wychowaniu psa przez właścicieli. Te psy były w schronisku i uj wie, kto i jak je wychował/wytresował. Tacy jak Ty, wyciągają tego typu filmiki jako As w rękawie, za każdym razem.

OOOO Zobacz, pitbull zmasakrował!! Zobacz co ten puszek zrobił z tą osobą!!!

Jeśli chodzi o takie masakry to w 99% zawsze jest
@Morgoth143: Jak jesteś 40 - kilowym chłopem, to taki pies cie zje ( tak, jak to sie stało z ta dziewczyną). Tak jak napisałem - pies ma tylko szczękę, a ty ręce i nogi. W ostateczności możesz dać sie ugryźć w przed ramie/nogę i napi##dalać bydlaka ( masz w cholere możliwości: oczy, jądra, nos - do koloru, do wyboru.. Nie wiem jak Ty, ale ja w czasie wk#rwienia nie odczuwam bólu
@Gorbovsky: Rozumiem cie wariacie, ale nie tak agresywnie.

Mam to samo co Ty, ale nie atakowanie innych psów, a używanie takich filmików jak vegeta do rozpowszechniania nienawiści do psów. Bo każdy pies odgryzie pół twarzy, tak jak tej dziewczynie...