Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
  • 55
603 331 + 56 = 603 387

Dzisiaj trochę ujebów i sporo szuterków, dalsze testy hamaczka tym razem w lesie.. w takich warunkach już nie obyło się bez moskitiery nie dało się odgonić od komarów. Parę fajnych 10-11* a miejscami i nawet 17* ścianek po szutrze i kamieniach.. W drodze powrotnej jeszcze udało się ustrzelić samolot startujący z Balic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #rower #gravel #smiesznypiesek

Skrypt | Statystyki
k.....t - 603 331 + 56 = 603 387

Dzisiaj trochę ujebów i sporo szuterków, dalsze t...

źródło: comment_1658762958yNi02vDloKknOIoMkTbdDs.jpg

Pobierz
  • 11
@jakcyk: Ale masz pozycję agresywną ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam specjalnie nie narzekam na nic, hamulce mi się wydawały słabe na początku ale po przeglądzie muszę powiedzieć że fajnie mi to wyregulowali, wystarczy z 2 mm. wcisnąć i zaczyna zwalniać. Jeśli chodzi o napęd to zmieniłbym tylko korbę na 46/30 brakuje trochę 1 lżejszego przełożenia na stromsze podjazdy.
@k3lt no właśnie jeśli chodzi o wysokość siodełka to pasuje bo mam dosyć długie nogi jak na 187 wzrostu ale akurat w tej trasie kombinowałem z pochyleniem siodełka do przodu bo mi na dłuższych trasach normalnie krew nie dopływała do krocza ¯_(ツ)_/¯ ogólnie to muszę się pobawić w jakiś bike fitting bo zielony w temacie jestem. Pytałem jak się sprawuje bo ja mam problem z najwyższym przełożeniem 2x8, mocno mi się kąty
@jakcyk: Wąsacz z Park Toola ma dobre tutoriale na YT, albo podejdź sobie do innego serwisu bo to napewno nie jest normalne. Przez 2x8 masz na myśli duży blat na korbie i najmniejsza koronka na kasecie? A zmieniałeś łańcuch bo ten oryginalny KMC Z8 to jest delikatnie mówiąc budżetówka. Albo może hak przerzutki delikatnie wykrzywiony.
@k3lt sprawdzę, dzięki! wolę oddać do kogoś kto bo mnie ostro fantazja ponosi jak sam się bawię i zazwyczaj namieszam więcej niż naprawię ( ͡º ͜ʖ͡º)

tak, dokładnie. a jak powinno się mówić w języku nie żółtodziobów?