Wpis z mikrobloga

nie do niego tylko wyraziłem ogólna opinie panującą o użytkownikach marki z jabłkiem. Ale czytanie a zrozumienie to dwie inne kwestie


@czuczer: Cóż za fikołek.

nigdy mnie nie przestanie zadziwiać ze ludzie używający ekosystemu Apple szczycą się tym ze wydali dużo pieniędzy xD


@Marmite: No tak. Najpierw ktoś potraktował go niezasłużenie chamskim stereotypem, więc OP odpowiedział mu chamskim stereotypem pochodzącym tego samego uniwersum, ale to OP jest tutaj tym złym.
@ZygmnuntIgthorn: nigdy nie słyszałem rzekomego stereotypu że "ludzie mają użytkowników Appla za ćwierćmózgów" więc nie zamierzam się do niego odnosić ¯\_(ツ)_/¯ po prostu kisnę z ludzi dla których to że wydali dużo hajsu na sprzęt jest powodem do dumy
@embrion ja? Nie mam. Ale jeśli ktoś myśli że używając androida jest się biedakiem to ma chyba jakieś głęboko zakorzenione kompleksy z domu. Albo jakieś udawane poczucie lepszosci
Ale jeśli ktoś myśli że używając androida jest się biedakiem to ma chyba jakieś głęboko zakorzenione kompleksy z domu

@czuczer: a jeśli ktoś myśli, że niedziałanie/nieznajomość powermaty czyni ćwierćmózgiem, to?
@LewCyzud: chłop chce zainstalować ładowanie indukcyjne z appstore ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu kładziesz telefon i ładujesz. Ale nie warto bo słabe to ładowanie jest i trzeba zdjąć case'a z telefonu żeby wgl załapało


@OgurRicc: Trzeba zdjąć case? Nigdy się z tym nie spotkałem xD normalnie mi indukcję ładują
@Marmite: Mały disclaimer. To co za chwilę się wydarzy nie ma nic wspólnego ze szczyceniem się wydawaniem kasy na drogie telefony, co przypisałeś wcześniej OPowi. W sumie to nigdy nawet nie miałem ajfona xD. Po prostu dołączam do wątpliwej jakości "zabawy", którą rozpoczął w tym wątku kolega @czuczer.

no coz. Pracowałem 3 lata na anglojęzycznym supporcie netu w hotelach. I czy chcecie czy nie znakomita większość idiotów to byli użytkownicy
ZygmnuntIgthorn - @Marmite: Mały disclaimer. To co za chwilę się wydarzy nie ma nic w...

źródło: comment_16588518926CZKVEl2ALuENPgYmaHTkz.gif

Pobierz
Jak to wygląda w praktyce? Jeśli właściciel lokalu zdecyduje się wprowadzić technologię u siebie, kontaktuje się z firmą, a ta wyposaża jego stoliki w specjalne maty, na których później kładziemy telefon. Do ładowania niezbędna jest darmowa aplikacja dostępna na systemy Android oraz iOS.


a potem się dziwią, że ludzie mają użytkowników Appla za ćwierćmózgów...

@czuczer:

chłop chce zainstalować ładowanie indukcyjne z appstore ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@