Wpis z mikrobloga

Mirunie kochani, wzruszyłam się jak nie wiem co ()

Jechaliśmy sobie z młodym (lvl 8) do pracy i leciała sobie moja składanka samochodowa. Różne tam mam utworki, co by nie męczyć rodziny tylko #blackmetal bo Niebieski nie trawi metalu ((,)). Więc jest tam Batiuszka, Tool, Mgła, Richie Sambora, NF, nawet mam 1 piosenkę The Weekend :D
I tak sobie leciała muzyka i leciała i się zaczęła Mgła i młody wypalił "O! To moja ulubiona!" :D:D:D:DD:D:D:D
Kochani, my work here is done!
#mgla #metal #czujedobrzeczlowiek
Pobierz Nordri - Mirunie kochani, wzruszyłam się jak nie wiem co (。◕‿‿◕。)

Jechaliśmy sobie...
źródło: comment_1658821547YlR5w1syzsXEZVAEKbmxR4.jpg
  • 25
@Strigon: leci i to i to i Graveland i Backstreet Boys i Children of Bodom i COF i Celine Dion i Gorgoroth i mnóstwo rapsów (Niebieski słucha) i sporo muzyki z LOLa itp.
Leci dużo, lecą różne - same bomble sobie wybierają, ja im tylko podsuwam kolejne :)
@Strigon: Nie, Honoru nie. Bo mi się ich muzyka nie podoba. Ale mam teki jeden utworek Bound for Glory - Our voice is stronger. Bardzo lubię i czasem sobie słucham. Dosyć późno się dowiedziałam, co to za kapela ;D Ale i tak utworek lubię.

Słyszałam o Gravelandzie takie niepochlebne opinie, o ideologiach itp. Ale jakie to ma znaczenie, jak muzyka cudna? Thousand Swords wielbię nad życie, a ostatnio jak jechaliśmy z
@Strigon: HHehe, no niestety :D Córa ma po mnie ciemne włosy, a oczy prawie czarne, a młody trochę jaśniejsze włoski i oczy, ale i to i to brązowe.
Wiesz, ja naprawdę nigdy nie zwracałam uwagi na ideologię w muzyce. Dla mnie same dźwięki są ważne, a tekst... to sprawa drugorzędna, albo w ogóle bez znaczenia. W metalu nigdy tekstów nie śledzę, bo i tak to bez sensu, a ze słuchu to
@Nordri: ja niestety nie potrafię być biernym słuchaczem. Zawsze robię drobny research jeśli jakiś zespół mi się podoba. Zdecydowanie lepiej mi się słucha muzyki wiedząc co artysta sobą reprezentuje ¯\_(ツ)_/¯. Przy okazji mogę odkryć zespoły grające w podobnym nurcie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
a Honoru też słuchają? Bo jak kiedyś będą puszczać swoją muzykę w autokarze na wycieczce i poleci "Sanhedryn" to się może skończyć z wizytą u dyrektora ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Strigon Przez ciebie wyobraziłem sobie autokar brzdąców śpiewających piosenki Honoru i zgniłem niemiłosiernie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nordri: Ale fajnie, mam nadzieję że gdybym miała dziecko, to odziedziczy po mnie gust muzyczny. Partner w większości słucha rapu, troszkę starych kawałków rocka. Ja za to gustuję w przeróżnej muzyce, ale najczęściej słucham ciężkiej co mu się nie podoba XD
@Nordri: Tak naprawde to dopiero początek drogi. Wpadł mu ucho popularny od względnie niedawna młodzieżowy band oparty na wpadających w ucho hipnotycznych riffach.
Gdzie cały ocean odkryć muzycznych począwszy od korzeni, fali NWOBHM w stylu Samson i Tygers of Pan Tang, Teutońskiego thrashu i ich amerykańskich pobratymców w rodzaju Dark Angel czy Testament, przez doom, Neurosis i Crowbar aż do grindcore-a i połamańców w stylu Coroner czy nawet Meshuggah, a to
@Riczard: Hah :D, to mi przypomniało jak byłam pierwszy raz na koncercie Batiuszki z bratem i tak staliśmy i czekaliśmy aż wyjdą na scenę i rozmawialiśmy skąd takie stężenie kapel blackmetalowych w norwegii/szwecji i właśnie mówiłam, że to dlatego, że tam tak mało jest ludzi i są lasy i fiordy i ciemno mają przez pół roku i zimno i latają zmarźnięci i chudzi po tych fiordach i taka muzyka im w